FunSurf – obozy wingfoilowe i nie tylko!

Z pewnością nie raz natknąłeś się na unoszące się nad morzem latawce, sterowane przez osoby dorosłe, czy też dzieci. Zastanawiałeś się kiedykolwiek jak oni to robią? A może sam chciałbyś spróbować swoich sił w sportach wodnych? Wybierz się na nasze szkolenia organizowane w sezonie letnim i nie tylko, a dowiesz się osobiście, jak to jest surfować pośród fal. Jesteśmy szkołą wingfoila, która posiada ofertę skierowaną do grup o różnym wieku i poziomie zaawansowania. Ponadto specjalizujemy się nie tylko w wingfoilu, ale również w pozostałych dyscyplinach sportów wodnych. Pozwól nam się bliżej poznać i rozpocznij jedną z najlepszych przygód w swoim życiu!

Profesjonalne szkolenia wingfoil

Naszą szkołę FunSurf tworzą wykształceni i licencjonowani instruktorzy, którzy od wielu lat specjalizują się w swoim fachu. Podczas szkoleń zwracamy szczególną uwagę na bezpieczeństwo naszych kursantów. Dzięki temu każdy może poczuć się w pełni swobodnie i komfortowo. W naszej ofercie znajdziesz kursy wingfoil w trybie indywidualnym oraz grupowym. Decyzja o sposobie nauczania zależy wyłącznie od Ciebie. Podczas kursów możesz wykupić 1, 5 lub 10 godzin z instruktorem wraz z profesjonalnym i specjalistycznym sprzętem. Nasza oferta jest doskonałym rozwiązaniem w szczególności dla osób początkujących, którzy nigdy wcześniej nie praktykowali jakichkolwiek dyscyplin z zakresu sportów wodnych.

Unikatowy program nauczania

Z myślą o osobach początkujących i nieposiadających jakiegokolwiek doświadczenia w sportach wodnych przygotowaliśmy szkolenia w formie trzech etapów, poświęconym kontroli skrzydła, deski oraz lewitacji. Etap 1 – kontrola skrzydła – polega na omówieniu budowy winga oraz przyswojeniu składania i mocowania go w różnych sytuacjach na brzegu i w wodzie, opanowaniu równowagi na desce i nauce swobodnego posługiwania się wingiem. Etap 2 – kontrola deski – polega na omówieniu budowy deski, nauce operowania nogami oraz na pierwszych startach na desce z foilem za motorówką. Ostatni etap 3 – lewitacja – oznacza pierwsze starty z wingiem, podczas których kursanci uczą się utrzymywania i sterowania za pomocą przenoszenia ciężaru ciała. Na każdym etapie nauki, kursantom towarzyszy instruktor oraz ratownik medyczny.

Wingfoil to nie wszystko!

Nasza szkoła wingfoila FunSurf to jednak nie tylko wingfoil, ale również kitesurfing oraz windsurfing. Każda z wymienionych dyscyplin dostępna jest w naszej ofercie zarówno pod postacią kursów, jak i obozów. Zajęcia prowadzone na bardzo wysokim poziomie stanowią gwarancję bezpiecznej i skutecznej nauki, z której korzystać mogą nie tylko osoby dorosłe, ale również dzieci i młodzież. Jeżeli więc jesteś osobą, która próbowała swoich sił np w kitesurfingu – to jest idealny moment na to, aby spróbować swoich sił w pozostałych sportach wodnych! Instruktorzy prowadzący zajęcia dostosowują program szkoleniowy pod wiek, jak i poziom zaawansowania poszczególnych grup. Nie musisz się zatem obawiać, że nie posiadając wcześniejszego doświadczenia, nie poradzisz sobie podczas kursu. Wręcz przeciwnie! Możesz zaufać profesjonalistom i czuć się w pełni komfortowo!

Nauka windsurfingu

Bezpieczna nauka z FunSurf

Sporty wodne, takie jak wingfoil, kitesurfing, czy windsurfing wymagają odpowiedniego sprzętu, wytrwałości i pomocy ze strony profesjonalistów. W końcu woda stanowi jeden z najbardziej niebezpiecznych i nieprzewidywalnych żywiołów. Dlatego też zachęcamy do skorzystania z naszej oferty, która wyróżnia się pod wieloma względami. Posiadamy młody i energiczny zespół, który zaraża kursantów pozytywnym nastawieniem. Oferujemy własny program nauczania, który przygotowaliśmy w oparciu o wieloletnie doświadczenie. Dodatkowym atutem jest również bardzo atrakcyjna cena. Nie chcemy, aby nasze szkolenia odbiły się na portfelach kursantów. W związku z tym proponujemy bardzo korzystne ceny, które zdecydowanie wyróżniają nas na rynku. Na co więc czekasz? Skontaktuj się z nami już teraz i zapisz na wybrane przez siebie szkolenie!

Jak skorzystać z naszej oferty?

Jako osoba zainteresowana naszą ofertą z pewnością zastanawiasz się, w jaki sposób zapisać się na wybrane przez siebie szkolenie. Uwierz nam na słowo, że nie ma nic prostszego! Z myślą o jak największym ułatwieniu wykonania tej czynności naszym przyszłym kursantom, stworzyliśmy możliwość rezerwacji online, dzięki której zapisanie się na poszczególne kursy i obozy wingfoilowe zajmie Ci jedynie kilka minut. Jest to również ogromne ułatwienie dla osób starszych, który nie muszą wychodzić z domu, aby złożyć rezerwację dla siebie, swoich dzieci, czy nawet dla wnuków. Wystarczy, że wejdziesz na jedną z naszych stron internetowych np. windsurfing.com.pl, a następnie wybierzesz dyscyplinę, która Cię interesuje. Kolejnym krokiem jest wybór grupy wiekowej oraz w przypadku kursów – zdecydowanie się na tryb indywidualny lub grupowy. Następnie kliknij przycisk “rezerwuj”. Proste, prawda? W razie jakichkolwiek problemów ze złożeniem zamówienia zachęcamy do skontaktowania się z nami drogą mailową lub telefoniczną. Czekamy na Ciebie!