Joga studio Saska Kępa. Największe korzyści z uprawiania jogi – Na czym polega joga?

Joga to wyjątkowo uniwersalny sport. Może ją uprawiać niemal każdy, także osoby w podeszłym wieku lub te, które z przyczyn zdrowotnych nie mogą sobie pozwolić na inny rodzaj wysiłku.

Na czym polega joga?

Trudno w kilku zdaniach określić na czym polega joga. Jest to połączenie technik oddechowych z tak zwanymi asanami, czyli konkretnymi pozycjami, które przyjmuje się w trakcie ćwiczeń. Do tego dochodzi połączenie aspektów fizycznych i umysłowych: podczas uprawiania jogi powinniśmy oczyszczać umysł i pozbywać się zbytecznych myśli. Kompleksowe połączenie tych wszystkich obszarów doskonale wpływa na zdrowie. Joga poprawia ciśnienie i krążenie, wpływa na gęstość kości i koryguje wady postawy. Dodatkowo uelastycznia mięśnie i stawy, wpływa na układ odpornościowy i nerwowy, może regulować wytwarzanie poszczególnych hormonów.

Joga studio Saska Kępa

Joga studio Saska Kępa to warszawki klub, który pomoże Ci w postawieniu pierwszych kroków na treningach jogi. Dzięki wykwalifikowanym i doświadczonym instruktorom unikniesz błędów, które mogłyby ograniczać efekty i korzyści, jakie niesie za sobą uprawianie jogi. Miła atmosfera oraz profesjonalizm sprawiają, że z pewnością zakochasz się w jodze!