Odżywki do rzęs metody aplikacji – regenerum do rzęs serum do rzęs. Skład

Coraz więcej kobiet zwraca uwagę na naturalność swojego wyglądu podczas makijażu, dlatego też rezygnują z przyczepiania sztucznych rzęs. Wiele kobiet woli dbać o swoje naturale rzęsy poprzez stosowanie różnego rodzaju regenerum do rzęs serum do rzęs, czyli inaczej nazywanych odżywek do rzęs.

 

W ciągu zaledwie kilku tygodni stosowania takiego regenerum, rzęsy stają się widocznie dłuższe i gęstsze. Odżywki spotykamy w formach takich jak:
-eyeliner, czyli odżywka aplikowana za pomocą pędzelka na linię rzęs najczęściej na noc, jest to najczęściej stosowana forma takich odzywek, daje też najlepsze rezultaty
-serum nakładane szczoteczką, jak do malowania rzęs, w tuszu. Ta metoda pozwala na aplikację odżywki od nasady, aż po same końce rzęs. Sprawdzi się doskonale w przypadku odżywek przeznaczonych do wzmocnienia już wyrośniętych rzęs.

Dzięki temu, że w skład takiego regenerum do rzęs serum do rzęs wchodzą takie składniki jak aloes, allantoina i panthenol efekty w formie wydłużenia, wzmocnienia, zagęszczenia, nawilżenia i wzmocnienia koloru są widoczne już po blisko miesiącu stosowania takich odżywek.