Najczęściej stosowane odżywki do rzęs -ranking odżywek do rzęs. Miralash, regenerum do rzęs

Wśród serum do rzęs i brwi mamy szeroką gamę produktów do wyboru. Mimo tego, że decydując się na taką odżywkę musimy wydać dla niektórych dosyć dużą kwotę, odżywki są bardzo wydajne i nawet – tak jak jest to zalecane – przy codziennym stosowaniu jedno opakowanie wystarczy na bardzo długo. Przedstawię ranking odżywek do rzęs, uwzględniając ich skład, cenę i dostępność w sklepach.

Ożdywka do rzęs regenerum do rzęs firmy Miralash to jedna z najbardziej popularnych i dających niesamowite efekty dostępnych na rynku odżywek. Dostaniemy ją bez problemu na stronie internetowej producenta, koszt za opakowanie 3ml to około 150zł. Składniki zawarte w odżywce są bezpieczne dla naszych oczu, nie uczulają i dają niesamowite efekty wzrostu i zagęszczenia rzęs,

Odżywka do rzęs regenerum do rzęs producenta AA, czyli marka Long for Lashes to najbardziej znana i dostępna prawie w każdej drogerii kosmetycznej odżywka. W jej skład wchodzą takie dobroczynne dla naszych rzęs składniki jak: bimatoprost, alantoinę, panthenol, czy kwas hialuronowy. Na tą odżywkę wydamy od 40 do 70 zł za opakowanie 3ml. Serum przyśpiesza wzrost rzęs, dodaje im objętości i elastyczności.

Firma Revitalash ma wsród swoich produktów również bardzo znaną, uważaną wręcz za luksusową odżywkę RevitaLash Advanced. Tutaj z dostępnością jest odrobinę gorzej, serum nie jest dostępne we wszystkich sieciowych drogeriach, ale znajdziemy je w wielu z nich, lub w internecie. Odżywka ma w składzie wyciągi z żeńszenia, zielonej herbaty, aminokwasy, czy witaminy z grupy B. Za opakowanie 1ml zapłacimy powyżej 100zł, ceny sięgają do 130zł za opakowanie.