Fitatu – pomoże w odchudzaniu?

Odchudzanie dla wiele osób dalej jest czymś ciężkim, wręcz niemożliwym, często można się spotkać z opiniami, typu “nie da się schudnąć” albo “nie dam rady schudnąć”, jednak czy tak faktycznie jest?
Otóż nie, oczywiście jednym odchudzanie przyjdzie z większą łatwością, a inni będą mieli z tym problemy, jednak schudnąć się da niezależnie czy 20 kilogramów, 40 kilogramów, czy 60 kilogramów – DA SIĘ!, oczywiście wymaga to od nas dużej ilości pracy, oraz zaangażowania, jednak się da.

Wiele osób szuka “złotego środka” czegoś co z dnia na dzień uczyni że schudną te 20/40/60 kilogramów, jednak to niestety tak nie działa, odchudzanie to długoterminowy proces i czasem uda się schudnąć 6 kilogramów, jednak możemy przytyć następne 2 kilogramy, jednak wtedy nie możemy się demotywować, kiedy zobaczymy chociaż 1 kilogram na minusie powinniśmy mieć większą motywację.
Kolejną kwestią jest fakt, że ludzie “wszystko wiedzący” mówią, że nie można jeść słodyczy i trzeba trzymać ściśle rygorystyczną dietę, co oczywiście nie jest w 100% prawdą, na pewno trzeba pewne produkty ograniczyć, a nawet całkowicie usunąć z naszej diety, jednak nie możemy przestać jeść produktów które zawierają cukier, ponieważ cukier jest częścią potrzebnych składników odżywczych.

Jeśli chodzi o diety, warto wybrać jakieś aplikacje i tutaj fajna aplikacja do schudnięcia to Fitatu, która zbiera bardzo liczne pochwały, oraz dobre opinie, więc musi coś w niej być, prawda?
Aplikacja liczy nasze dzienne spożywanie kalorii, możemy tam ustawić nasz cel (przykładowo, że chcemy schudnąć 12 kilogramów), wtedy podajemy nasze parametry (waga, wiek, wzrost, płeć) a aplikacja wylicza naszą dzienną dawkę kaloryczną którą powinniśmy spożyć, ważne jest aby tej dziennej dawki nie przekraczać, ponieważ wtedy nasza dieta nie ma żadnego sensu, jeśli chcemy osiągnąć cel, musimy trzymać pewnego rodzaju dyscyplinę.

Aplikacja jest darmowa, jednak posiada dodatkowe funkcje które są płatne, jednak nie potrzebujemy ich aby osiągnąć nasz cel, dlatego warto spróbować.
Powodzenia dla wszystkich którzy chcą zacząć pracę nad sobą!!