Hit ostatnich lat, czyli lakier hybrydowy

Rynek kosmetyczny w ostatnich czasach został wzbogacony o przełomowy produkt, jakim są lakiery hybrydowe. Lakiery te zmieniły sposób malowania paznokci u bardzo wielu osób. Sprawiły one, iż manicure jest znacznie trwalszy i bardziej odporny na wszelkie czynniki zewnętrzne, a dodatkowo, można uzyskać w nim najróżniejsze wzory czy efekty. Właściwie to na naszych paznokciach może znaleźć się wszystko, czego tylko zapragniemy.

Czym jest lakier hybrydowy?

Lakier hybrydowy, tak jak sama nazwa mówi, to połączenie dwóch różnych produktów w jeden. Otóż jest to mieszanka lakieru żelowego ze zwykłym lakierem do paznokci. Oczywiście taka mieszanka jest idealnie przystosowana do naszych paznokci, jest w pełni bezpieczna, może być noszona na co dzień na paznokciach i przede wszystkim jest bardzo trwała i odporna na zniszczenia, jeśli oczywiści jest nałożona w odpowiedni sposób. Otóż dobrze nałożony lakier hybrydowy jest w stanie utrzymać się na paznokciach nawet tak długo, jak tylko chcemy. Zdjąć możemy go dopiero wtedy, kiedy znudzi nam się kolor czy wzór na paznokciach lub widzialny odrost paznokcia zaczyna nam już przeszkadzać, gdyż naszym zdaniem jest za duży. Możemy oczywiście malować paznokcie takim lakierem w salonie kosmetycznym, korzystając z pomocy specjalistów, ale także możemy pomalować je samemu w swoim własnym domu, jeśli tylko posiadamy odpowiedni do tego sprzęt.

Różnorodność efektów

Bardzo wielką zaletą lakierów hybrydowych jest fakt, iż dzięki nim możemy uzyskać na paznokciach ogromną różnorodność. Za każdym razem, kiedy malujemy paznokcie, mogą one wyglądać całkowicie inaczej niż poprzednio. Na przykład z pomocą specjalnych pyłków, przeznaczonych do wykorzystywania w połączeniu z lakierami hybrydowymi, możemy uzyskać wiele efektów, takich jak lustrzane paznokcie hybrydowe, metaliczne paznokcie, paznokcie w futerku lub popękane, czy też takie wyglądające jak materiał. Można także za pomocą pędzelka lub gotowych wzorów w formie stempli czy naklejek, ozdobić swoje paznokcie jak tylko chcemy.