Sposoby na relaksacyjną kąpiel – kule kąpielowe, bielenda olejek do kąpieli

Każdej z nas od czasu do czasu marzy się super odprężająca kąpiel w wannie, aby zapomnieć przez chwilę o trudach dnia codziennego. Aby uprzyjemnić sobie taką kąpiel, lub sprawić, że będzie ona jeszcze bardziej relaksująca warto stosować kosmetyki dostępne w drogeriach. Kule kąpielowe, czy olejki do kąpieli w połączeniu z romantycznymi świecami i lampką dobrego wina sprawią, że nasza kąpiel będzie niczym luksusowy zabieg w SPA.
Oto produkty które warto wybrać wśród dostępnych w drogeriach:

Wszelkiego rodzaju kule kąpielowe posłużą nam wspaniale do relaksu podczas kąpieli. Mamy do wyboru: kule musujące, kule pieniące, kule nadające ciekawe zapachy. Asortyment jest na prawdę duży, każda z nas będzie mogła dostosować takie kule do swoich upodobań i potrzeb. Taką kulę wrzucamy do wanny, ona rozpuszcza się pod wodą i czyni naszą kąpiel niezapomnianą.

Olejki do kąpieli to sposób nie tylko na kąpiel w wannie, ale też możemy ich używać do relaksu pod prysznicem. Jednym z najpopularniejszych produktów tego typu to Bielenda olejek do kąpieli, mamy tutaj szeroki zakres zapachów zarówno tych odprężających, jak i energetyzujących. Stosowanie tego typu olejków poza efektami relaksu nada naszej skórze niesamowitego nawilżenia i odżywienia.