Korzyści robienia hybryd – manicure hybrydowy cennik Warszawa Wola i centrum. Rezerwacja

Zdecydowana większość kobiet rezygnuje ze standardowej metody malowania paznokci na rzecz malowania paznokci metodą znaną jako manicure hybrydowy, czyli lakierami przeznaczonymi do lamp UV/LED. W wielu dzielnicach miast jak na przykład Warszawa centrum, czy Warszawa Wola możemy znaleźć profesjonalne salony kosmetyczne wykonujące taki manicure, zwłaszcza że manicure hybrydowy cennik jest bardzo zachęcający do korzystania z tych usług.

 

Metoda ta jest tak popularna, że rezerwacja terminu na wykonanie hybryd jest niemal konieczna, aby zrobić paznokcie u profesjonalisty.
Oto kilka zalet wynikających z malowania hybrydami w porównaniu do klasycznych lakierów:
-szybki czas schnięcia lakieru pod lampą UV/LED. Nie musisz czekać kilkadziesiąt minut zanim wyschnie pierwsza warstwa lakieru, aby nałożyć kolejną. Utwardzanie lakierów hybrydowych w lampie UV trwa około 120 sekund, a w lampie LED to nawet 30 sekund.
-trwałość manicure hybrydowego jest zdecydowanie lepsza i dłuższa niż klasycznych lakierów. Dobrze wykonane hybrydy będą trzymały się na paznokciach nawet do czterech tygodni utrzymując początkowy blask i połysk.
-możliwość tworzenia ciekawych zdobień na paznokciach. O ile w klasycznym manicure możemy tworzyć wzorki i posypywać paznokcie brokatem, to przy hybrydach poza tymi elementami mamy do wyboru szeroką gamę przeróżnych efektów do ciekawych zdobień, jak na przykład efekt holo, efekt lustra, czy znana wszystkim syrenka.