Czy warto inwestować w lotto?

Zagadaniem, które pragnę zaznaczyć w tym artykule jest dobre typowanie w przypadku Multi Multi. Wspomniana przeze mnie wcześniej gra polega – jak w przypadku każdego typowania lotto – na trafieniu odpowiedniej ilości liczb. W przypadku Multi Multi losowanych jest od 20 do 80 liczb., a uczestnik może zakreślić maksymalnie 10 z nich. Im więcej zakreśli tym wzrastają jego szanse na jakąkolwiek wygraną. W zależności od skuteczności otrzymuje się konkretną nagrodę.
Zawrzeć można też dodatkową opcję Plus, która daje większą możliwość na sukces. Dotyczy to ostatniej wylosowanej liczby – jeżeli znajdzie się ona wśród obstawionych przez uczestnika, wygrywa on więcej. Oczywiście należy pamiętać, że większa ilość typów wiąże się z wyższymi kosztami.

 

Wahają się one między 2, 50 złotych do 5 złotych. Przykładowo jeżeli wybierzesz wszystkie 10 liczb to zapłacisz analogicznie od 25 do 50 złotych, ale masz szansę rywalizować o znacznie okazalsze zdobycze pieniężne.
Multi Multi to także opcja „Super Szansy” – dodatkowej opcji, która kosztuje jedynie 2 złote. Wyniki multi multi sprawdzać można na stronie WWW. lotto. pl lub w punkcie sprzedaży lotto.
Losowania odbywają się dwa razy w ciągu dnia – po południu i wieczorem, co zdecydowanie zwiększa szanse uczestnika.