Co warto zamówić z hurtowni stomatologicznej?

Prowadzenie gabinetu stomatologicznego zawsze wiązało się z ogromnym naciskiem kładzionym na utrzymanie sterylności tego miejsca. W czasach koronawirusa ten temat zyskał jeszcze bardziej na znaczeniu – w środki do dezynfekcji i artykuły ochrony osobistej zaopatrują się już nie tylko gabinety medyczne, ale również kosmetyczne, sklepy czy biura!

Artykuły do dezynfekcji

Hurtownia stomatologiczna może Ci zaoferować nie tylko tanie i wydajne, ale również naprawdę skuteczne środki do dezynfekcji. To przede wszystkim płyny służące do odkażania dłoni, sprzętu stomatologicznego mającego bezpośredni kontakt z płynami ustrojowymi, powierzchni roboczych. Są one bardzo powszechnie wykorzystywane nie tylko w gabinetach dentystycznych, ale również w kosmetycznych, czy nawet w zwykłych sklepach. Wynika to z konieczności zachowania reżimu sanitarnego i powoduje, że korzystanie z usług tego rodzaju jest w pełni bezpieczne przy zachowaniu procedur.

Środki kupowane w hurtowni stomatologicznej są w stanie zabić zdecydowaną większość bakterii, wirusów i grzybów, pozostawiając powierzchnie sterylnie czyste. To bardzo ważne, jeśli chcesz kupić naprawdę wydajne płyny w niskiej cenie, a przy tym mieć pewność, że są skuteczne.

Produkty jednorazowego użytku

Również artykuły higienicznie jednorazowego użytku, takie jak kompresy chłodzące lub rozgrzewające, gazy, chusteczki, rękawiczki jednorazowe, maseczki, kubeczki do płukania ust, śliniaki dentystyczne i wiele innych, mogą być kupowane hurtowo. W każdym gabinecie medycznym czy kosmetycznym należy mieć ich duży zapas, ponieważ wymaga się, aby były one rzeczywiście jednorazowego użytku.

W hurtowni stomatologicznej możesz zakupić również fartuchy ochronne do pracy, przyłbice idealne nie tylko do ochrony przed zarazkami, ale również przed cząstkami plwociny unoszącymi się w powietrzu. Dobrym pomysłem jest zakup w takiej hurtowni również stacji bezdotykowej do dezynfekcji dłoni. Dzięki niej każdy pacjent wchodzący do poczekalni może zdezynfekować swoje dłonie, co zdecydowanie podnosi poziom bezpieczeństwa Twoich usług, bez względu na branżę, w której pracujesz.