Opcje w przypadku gry Lotto

Popularna gra oferowana przez Totalizatora Sportowego to oczywiście Lotto. Wystarczy wybrać sześć liczb, aby po wieczornym losowaniu cieszyć się kilkumilionową wygraną. Co warto wiedzieć o tej grze i czy istnieją dodatkowe szanse na wygraną w ramach tej oferty?
Standardowa gra zakłada skreślenie tylko sześciu liczb. Jednak w przypadku gry systemowej możliwe jest jednak skreślenie nawet dwunastu numerów. Takie zakłady jednak zdarzają się rzadko, ponieważ cena pojedynczego zakładu jest wysoka.

 

Wielu graczy decyduje się jednak na grę na siedem liczb, zwłaszcza jeśli mają dodatkowe szczęśliwe liczby. Jednak gra systemowa to nie jedyna możliwość w przypadku gry Lotto.
Lotto z Plusem o co chodzi? Lotto Plus daje szansę na milion złotych. Wystarczy jedynie wykupić tę opcję przy standardowym kuponie Lotto. Nie można zagrać w Lotto Plus osobno. Istnieje natomiast możliwość gry systemowej w ramach takiej poszerzonej gry. Maksymalna liczba skreśleń to również dwanaście, jednak cena takiego zakładu jest wyższa niż w przypadku takiego systemu w zwykłej grze. Dlatego też większość graczy decyduje się na standardowy zakład z Plusem.