Jesteś tutaj:  Do domu  /   Oferty  /   Zapraszamy na wczasy odchudzające w GACA Fit HOTEL w październiku

Zapraszamy na wczasy odchudzające w GACA Fit HOTEL w październiku

Zapraszamy na wczasy odchudzające w GACA Fit HOTEL w październiku

Komentarze są wyłączoneWrzesień 25, 2017  ·  w Oferty

Za oknem zimno, szaro i deszczowo, a Ciebie dopadła jesienna chandra? Chciałbyś schudnąć, ale brakuje Ci energii i motywacji do działania? Mamy na to sposób – inspirujące wczasy odchudzające w GACA Fit HOTEL. Na najbliższe zapraszamy już 8 października.

Początek jesieni to wspaniały czas na połączenie wypoczynku z mądrym odchudzaniem! Jeśli zależy Ci na mocnych spadkach kilogramów i obwodów, zyskaniu jak największej motywacji do działania, ale także odpoczynku i relaksie w wyjątkowym miejscu – wczasy odchudzające w GACA Fit HOTEL w Kazimierzu Dolnym są idealnie dla Ciebie.

1

Do tej pory z inspirującej oferty wczasów odchudzających w GACA Fit HOTEL skorzystało łącznie już ponad 900 osób! Liczby mówią same za siebie – średnio uczestnicy turnusu redukują od 3 do 5,5 kg, a ich obwody w tali i biodrach maleją nawet o 4,5 cm! Rekordziści zredukowali aż 8 kg, 9 cm w talii, 9 cm w biodrach i 6 cm w udzie!

2

Co zyskasz dzięki wczasom odchudzającym?

- mocną redukcję kilogramów i obwodów dzięki indywidualnie dobranej diecie i aktywności fizycznej,

- wiedzę, jak odżywiać się i ćwiczyć, żeby nie popełniać podstawowych błędów,

- poznasz tajniki programu Konrada Gacy,

- zyskasz nowych znajomych i przyjaciół, bo wspólny cel łączy!

3

Co nas wyróżnia pośród innych wczasów odchudzających?

Oprócz widocznych efektów, które uzyskasz, oraz zdobycia edukacji, która będzie ważnym elementem na przyszłość, nie zostawimy Cię samego z uzyskanymi wynikami! Jako jedyni w Polsce zaproponujemy Ci możliwość kontynuowania odchudzania w swoim miejscu zamieszkania. Jeśli tylko zechcesz, to będziesz mógł kontynuować odchudzanie! Będziesz mógł to zrobić albo w naszych stacjonarnych ośrodkach lub dzięki naszej innowacyjnej platformie odchudzającej online poprzez system wideokonsultacji. Ten wybór należy do Ciebie i dokonasz go dopiero na samym końcu turnusu, oceniając korzyści, jakie uzyskałeś.

4

W programie pobytu są także:

– warsztaty motywacyjne z psychologiem i terapeutą GACA SYSTEM,

– warsztaty kulinarne i kosmetyczne,

- bardzo przydatne warsztaty automasażu ciała,

- „Taniec w rytmie fit”, który poprowadzi pełna energii Iwona Pavlović – tancerka i ambasadorka GACA SYSTEM!

5

To nie wszystko! Pobyt w GACA Fit HOTEL to także relaks w komfortowych warunkach, w pięknym otoczeniu Kazimierza Dolnego! Do dyspozycji gości oddajemy bez dodatkowych opłat strefę Wellness: jacuzzi, dwie sauny oraz strefę wypoczynku. Zachęcamy również do skorzystania z bogatej oferty gabinetów odnowy biologicznej i masaży ze specjalnym 10-procentowym rabatem!

6

Zapisy na wrześniowe wczasy odchudzające trwają! Rezerwacji możesz dokonać na stronie: www.rezerwacje.gacafithotel.pl/turnusy

Chcesz dowiedzieć się więcej? Zajrzyj na www.gacafithotel.pl lub zadzwoń do GACA Fit HOTEL: 22 349 22 88 wew. 2.

0