Jesteś tutaj:  Do domu  /   Oferty  /   Zaplanuj pobyt w GACA Fit HOTEL i zacznij przygodę z mądrym odchudzaniem

Zaplanuj pobyt w GACA Fit HOTEL i zacznij przygodę z mądrym odchudzaniem

Zaplanuj pobyt w GACA Fit HOTEL i zacznij przygodę z mądrym odchudzaniem

Komentarze są wyłączoneStyczeń 30, 2017  ·  w Oferty

Nie można lepiej zacząć życia w stylu fit niż pobytem w hotelu Konrada Gacy! Dlatego wszystkie osoby, które chcą rozpocząć terapię GACA SYSTEM, serdecznie zapraszamy na stworzony specjalnie w tym celu turnus „Starter Motywacyjny”. Od dziś można go rezerwować z dużym wyprzedzeniem, by planowanie pobytu w GACA Fit HOTEL było jeszcze wygodniejsze.

„Starter Motywacyjny” to ośmiodniowy turnus przygotowany dla osób, które chcą efektywnie rozpocząć proces redukcji wagi, zmotywować się do pracy nad swoją sylwetką i formą oraz nawiązać kontakt z innymi osobami, mającymi takie same cele. Uczestnicy turnusu w czasie pobytu w GACA Fit HOTEL zaczynają realizować swoją indywidualnie dopasowaną dietę i korzystają z indywidualnej opieki terapeuty GACA SYSTEM. Biorą udział w aktywnych zajęciach pod profesjonalną opieką, a także w warsztatach prowadzonych przez psychologa i terapeutę GACA SYSTEM.

Na zakończenie turnusu jego uczestnicy cieszą się już pierwszymi, wymiernymi efektami – redukcją od 4 do nawet 8 kg! Terapię GACA SYSTEM można później kontynuować w jednym ze stacjonarnych ośrodków GACA CENTRUM lub za pośrednictwem platformy GACA SYSTEM online.

Aby ułatwić wszystkim zainteresowanym osobom zaplanowanie pobytu w GACA Fit HOTEL, wprowadziliśmy możliwość dokonywania rezerwacji „Startera Motywacyjnego” z dużym, nawet wielomiesięczny wyprzedzeniem.

Uruchomienie dalszych terminów turnusów - aktualnosc (2)
Uruchomienie dalszych terminów turnusów - aktualnosc (3)
Gaca Fit Hotel
DCIM100GOPROGOPR2772.

Na stronie służącej do rezerwowania pobytu: http://rezerwacje.gacafithotel.pl/turnusy uruchomiliśmy już zapisy na turnusy, które będą odbywały się od lutego do przełomu listopada i grudnia włącznie.

Dostępne terminy „Startera Motywacyjnego” to:

 • 12-19 lutego

 • 12-19 marca

 • 23-30 kwietnia

 • 7-14 maja

 • 4-11 czerwca

 • 9-16 lipca

 • 6-13 sierpnia

 • 10-17 września

 • 8-15 października

 • 12-19 listopada

 • 26 listopada – 3 grudnia

Serdecznie zapraszamy każdego, kto pragnie rozpocząć swoją wielką przygodę z Mądrym Odchudzaniem!

Z kolei osoby, które są już pacjentami GACA SYSTEM i chcą jak najlepiej przygotować się do etapu wyprowadzenia z diety oraz do życia po zakończeniu procesu redukcji wagi, zapraszamy już teraz na majowy turnus „Wszystko o wyprowadzeniu z diety”. Program pobytu oraz formularz rezerwacji dostępny jest na: http://rezerwacje.gacafithotel.pl/wszystko-o-wyprowadzeniu-z-diety

W razie pytań zapraszamy serdecznie do kontaktu z recepcją hotelu: tel. 22 349 22 88 wew. 2, e-mail: recepcja@gacafithotel.pl

 

0