Jesteś tutaj:  Do domu  /   Oferty  /   Zadbaj o skórę ud i brzucha – skorzystaj z zabiegów kosmetycznych

Zadbaj o skórę ud i brzucha – skorzystaj z zabiegów kosmetycznych

Zadbaj o skórę ud i brzucha – skorzystaj z zabiegów kosmetycznych

Komentarze są wyłączoneSierpień 27, 2015  ·  w Oferty

Uda, brzuch i pośladki to partie ciała, gdzie tkanka tłuszczowa gromadzi się najbardziej. Masaż  „Uda-brzuch-pośladki”, wykonywany bezpośrednio na te części ciała, wspomaga redukcję zbędnych kilogramów. Zabiegi kosmetyczne stanowią bowiem istotne uzupełnienie całego programu Mądrego Odchudzania jakim jest GACA SYSTEM.

Uda, brzuch i pośladki sprawiają najwięcej problemu. Marzymy, aby były szczupłe i jędrne, ale niestety – te partie ciała są bardzo podatne na gromadzenie się tkanki tłuszczowej. A co za tym idzie – powstawanie cellulitu, utratę jędrności i elastyczności skóry. Najważniejszym krokiem, aby temu zaradzić i zredukować nadmierne kilogramy jest zdrowa i indywidualnie dobrana dieta oraz trening. Kolejnym krokiem są masaże i zabiegi kosmetyczne.

Masaż „Uda-brzuch-pośladki”, obok zabiegu „Jędrne ręce” i rytuału „Coffee spa”, prowadzi do zwiększenia jędrności oraz elastyczności skóry, wyszczuplenia i redukcji centymetrów w obwodach. – W ciągu 8 dni pobytu w GACA Fit HOTEL obwód bioder zmniejszył się o 5 cm! – opowiada Marzena Marczak, uczestniczka turnusu odchudzającego w GACA Fit HOTEL w styczniu 2015 r. Ten efekt uzyskała dzięki kompleksowemu podejściu do odchudzania, oprócz diety i treningów skorzystała z pakietu masaży i zabiegów kosmetycznych.

Zabieg wykonywany jest manualnie, w trakcie wykorzystywane są różne techniki i chwyty: od delikatnego głaskania, przez rozcieranie i ugniatanie, po szczypanie i oklepywanie. Masaż jest przemyślanym procesem pobudzenia tkanki tłuszczowej do oddawania tłuszczu. Po serii takich zabiegów stan skóry ulega widocznej poprawie. Odpowiednia dieta, trening, zabiegi kosmetyczne i nawilżenie – a skóra nabierze jędrności i elastyczności. Do tego dochodzi efekt redukcji cellulitu i tkanki tłuszczowej. – Masaże manualne przynoszą wspaniały efekt ujędrnienia skóry, poprawy jej elastyczności oraz likwidacji cellulitu. – opisuje swoje wrażenia inna uczestniczka turnusu odchudzającego Ewa Stochel.

Są dodatkowo świetną formą relaksu, likwidują napięcia, przyspieszają regenerację organizmu. Uzupełniają je odpowiednio dobrane kremy pielęgnacyjne. Nakładane już w domowym zaciszu, po samodzielnie wykonanym masażu, przedłużają efekt jędrnej skóry. O to, jak wykonać masaż domowy, warto zapytać podczas zabiegu kosmetyczki GACA Fit HOTEL.

Fot. Agnieszka Kozłowska

0