Jesteś tutaj:  Do domu  /   Oferty  /   Zacznij proces odchudzania. Weź udział w marcowym Starterze Motywacyjnym

Zacznij proces odchudzania. Weź udział w marcowym Starterze Motywacyjnym

Zacznij proces odchudzania. Weź udział w marcowym Starterze Motywacyjnym

Komentarze są wyłączoneLuty 24, 2017  ·  w Oferty

Już 12 marca w GACA Fit HOTEL rozpocznie się kolejny turnus dla osób, które chcą rozpocząć przygodę z mądrym odchudzaniem. Na jego uczestników czekają inspirujące warsztaty i aktywne zajęcia, dzięki którym pobyt w GACA Fit HOTEL nie tylko przysłuży się sylwetce i formie, ale także pozwoli wspaniale wypocząć!

 Starter Motywacyjny to ośmiodniowy turnus stworzony z myślą o osobach, które pragną zredukować wagę, zyskać wiedzę o procesie mądrego odchudzania i zmotywować się do działania. Uczestnicząc w tym turnusie, zaczniesz realizować indywidualnie dobraną dietę, przekazaną przez terapeutę GACA SYSTEM i poznasz zasady terapii stworzonej przez Konrada Gacę. Weźmiesz także udział w warsztatach z terapeutą GACA SYSTEM i w wielu aktywnych zajęciach, m.in. w warsztatach tanecznych prowadzonych przez Iwonę Pavlović, słynną tancerkę, jurorkę „Tańca z Gwiazdami” i ambasadorkę GACA SYSTEM.

Podczas turnusu poznasz ponadto osoby, które, tak jak Ty, chcą spełnić swoje marzenia o szczupłej sylwetce i lepszym samopoczuciu. Będziesz mieć także okazję do relaksu w naszej strefie Wellness i możliwość korzystania z bogatej oferty profesjonalnych zabiegów kosmetycznych oraz masaży.

Na zakończenie pobytu w GACA Fit HOTEL będziesz już cieszyć się pierwszymi spadkami wagi i ubytkiem centymetrów w obwodach ciała! Bowiem w czasie Startera Motywacyjnego osoby, które maja do zrzucenia ok. 30 – 40 kg, mogą zgubić od 4 do nawet 8 kg. Rozpoczęty w ten sposób proces redukcji wagi, można później kontynuować w jednym ze stacjonarnych ośrodków GACA CENTRUM lub za pośrednictwem platformy GACA SYSTEM online.

Rezerwacji pobytu na Starterze Motywacyjnym można dokonać poprzez stronę: http://rezerwacje.gacafithotel.pl/turnusy

Serdecznie zapraszamy do GACA Fit HOTEL w Kazimierzu Dolnym – jedynego takiego miejsca w Polsce!

 

0