Jesteś tutaj:  Do domu  /   Oferty  /   Wypoczywaj aktywnie. Zapraszamy na zajęcia w sali fitness!

Wypoczywaj aktywnie. Zapraszamy na zajęcia w sali fitness!

Wypoczywaj aktywnie. Zapraszamy na zajęcia w sali fitness!

Komentarze są wyłączoneLuty 16, 2017  ·  w Oferty

Aerobowy trening na bieżni, elipsie lub rowerku poziomym? A może trening wibracyjny albo podciśnieniowy? Jeśli chcesz spędzić czas zdrowo i aktywnie, wybierz się na zajęcia w sali fitness w GACA Fit HOTEL.

Zapraszamy wszystkich mieszkańców Kazimierza Dolnego, a także te osoby, które przyjechały do naszego miasta, by wypocząć. Zajęcia w naszej sali fitness to sposób na to, by popracować nad kondycją fizyczną i wydolnością organizmu. Można z nich skorzystać jednorazowo (np. przy krótkim pobycie w Kazimierzu Dolnym), ale proponujemy także karnety gwarantujące regularny wysiłek fizyczny pod okiem naszego trenera.

strefa cwiczeń  cardio- (1)

Podczas zajęć można korzystać z profesjonalnego sprzętu: rowerów poziomych, bieżni oraz elips. W naszym hotelu dostępne są również platformy wibracyjne (trening na nich pozwala pobudzić nawet 95 proc. włókien mięśniowych) oraz bieżnie podciśnieniowe Vacu (korzystanie z nich ułatwia redukcję tkanki tłuszczowej w dolnych partiach ciała).

strefa cwiczeń  cardio- (2)

Aktywność fizyczną można ponadto połączyć z relaksem i regeneracją. Dodatkowo proponujemy więc korzystanie z naszej strefy Wellness: jacuzzi, sauny suchej i wilgotnej oraz z oferty profesjonalnych zabiegów pielęgnacyjnych.

strefa cwiczeń  cardio- (3)

Szczegóły dotyczące oferty oraz cennik pojedynczych wejść i karnetów dostępne są na stronie hotelu w dziale „Sala fitness”: www.gacafithotel.pl/sala-fitness. Informacji w sprawie terminów zajęć udziela nasza recepcja: tel. 22 349 22 88 wew. 2.

0