Jesteś tutaj:  Do domu  /   Oferty  /   Wymodeluj swoje rysy – zadbaj o twarz z aparatem Eximia

Wymodeluj swoje rysy – zadbaj o twarz z aparatem Eximia

Wymodeluj swoje rysy – zadbaj o twarz z aparatem Eximia

Komentarze są wyłączoneListopad 10, 2015  ·  w Oferty

W czasie odchudzania nie tylko ciało, ale i twarz może potrzebować zabiegów modelujących. Doskonałym sposobem na poprawienie jej konturu i ujędrnienie cery, są próżniowe masaże, które wykonujemy przy użyciu aparatu Eximia. Efekty widoczne są już od pierwszego zabiegu.

Eximia to „mercedes” wśród urządzeń do modelowania twarzy i ciała. W połączeniu z profesjonalnymi, wysokiej klasy kosmetykami, skutecznie poprawia sprężystość skóry. Osobom, które realizują proces odchudzania, pomaga więc osiągnąć wymarzony efekt wizualny.

Przy użyciu Eximii wykonujemy m.in. zabieg modelujący owal twarzy. Jest to czteroetapowy, próżniowy masaż z wykorzystaniem profesjonalnych kosmetyków. System specjalnych głowic Endolift sprawia, że cały proces jest bezpieczny dla skóry twarzy, szyi i dekoltu, a nawet dla wrażliwych okolic oczu i ust. Może być wykonywany również u osób z rozszerzonymi naczynkami krwionośnymi.

W czasie tego masażu pracujemy odrębnie nad każdą zmarszczką widoczną na cerze, dzięki czemu uzyskujemy efekt spłycenia już po pierwszym zabiegu. Odpowiedni program pozwala również na pobudzenie produkcji kolagenu i elastyny oraz na dotlenienie tkanek.

Zabieg przynosi więc natychmiastowy efekt delikatnego liftingu i odmłodzenia twarzy. Stosowane przy nim kosmetyki dodatkowo odżywiają skórę, wspomagając jej regenerację. Po serii zabiegów w wyraźny sposób poprawia się owal twarzy i nawilżenie skóry.

Ten specjalistyczny masaż twarzy polecamy zatem osobom, które realizują proces odchudzania, a także każdemu, kto chce zregenerować, wzmocnić i ujędrnić cerę czy też pozbyć się lekkich obrzęków. Zabieg doskonale pomoże cerze wiotkiej, o obniżonej elastyczności, niedotlenionej i szarej.

Zapraszamy!

0