Jesteś tutaj:  Do domu  /   Oferty  /   Wszystko o wyprowadzeniu z diety – zapraszamy na zimowy turnus!

Wszystko o wyprowadzeniu z diety – zapraszamy na zimowy turnus!

Wszystko o wyprowadzeniu z diety – zapraszamy na zimowy turnus!

Komentarze są wyłączoneStyczeń 13, 2017  ·  w Oferty

Już 29 stycznia w GACA Fit HOTEL w Kazimierzu Dolnym rozpocznie się kolejny turnus „Wszystko o wyprowadzeniu z diety”. Jego uczestnicy mogą liczyć na ogromną dawkę wiedzy i motywacji, a ponadto będą mieli okazję, by osobiście spotkać się z Konradem Gacą!

„Wszystko o wyprowadzeniu z diety” to jedna z tegorocznych nowości w ofercie hotelu. Turnus ten jest przeznaczony dla wszystkich pacjentów, którzy chcą lepiej poznać ostatni etap programu GACA SYSTEM, zyskać odpowiedzi na związane z nim pytania i dowiedzieć się więcej o tym, jak wygląda życie po procesie Mądrego Odchudzania.

Wszystko o wyprowadzeniu z diety - turnus w styczniu - aktualność 1

Po raz pierwszy taki turnus odbył się w październiku. Jego uczestnicy przeżyli osiem niezapomnianych dni w hotelu Konrada Gacy, a do domu zabrali wiedzę o zasadach zdrowego stylu życia i mnóstwo energii. Ponadto, w czasie pobytu w GACA Fit HOTEL zredukowali łącznie prawie 24 kg!

Na kolejny taki turnus zapraszamy 29 stycznia. Rezerwacji można dokonywać już teraz poprzez stronę www.rezerwacje.gacafithotel.pl/wszystko-o-wyprowadzeniu-z-diety

Jakie atrakcje przygotowaliśmy?

Podobnie jak podczas październikowego turnusu, tak i tym razem w programie są m.in. warsztaty prowadzone przez Konrada Gacę. To wyjątkowa okazja, by osobiście porozmawiać z twórcą terapii GACA SYSTEM! Oprócz tego, uczestnicy turnusu „Wszystko o wyprowadzeniu z diety” wezmą udział w spotkaniach z liderami GACA SYSTEM, czyli osobami, które zrealizowały proces Mądrego Odchudzania, utrzymują świetną formę i teraz dzielą się swoimi doświadczeniami z innymi pacjentami.

Wszystko o wyprowadzeniu z diety - turnus w styczniu - aktualność 3

Podczas turnusu, goście GACA Fit HOTEL będą oczywiście realizować swoją indywidualnie dopasowaną dietę i będą mieli możliwość odbycia konsultacji. Co ważne, w programie są również warsztaty motywacyjne z psychologiem i terapeutą GACA SYSTEM.

sdr

Na uczestników turnusu czeka także wiele innych atrakcji, m.in. warsztaty kulinarne, kosmetyczne, wycieczka po Kazimierzu Dolnym, czy terenowy quest, dzięki któremu można jeszcze lepiej poznać to wyjątkowe miasteczko. W czasie wolnym do dyspozycji gości będzie oczywiście hotelowa strefa relaksu z jacuzzi i saunami.

Wszystko o wyprowadzeniu z diety - turnus w styczniu - aktualność 5

Więcej informacji o programie pobytu dostępnych jest na stronie rezerwacji (>>kliknij tutaj<<).

Zapraszamy do GACA Fit HOTEL!

plakat_wyprowadzenie_02_610x800-page-001

0