Jesteś tutaj:  Do domu  /   Oferty  /   Wszystko o wyprowadzeniu z diety – zapraszamy na turnus w maju!

Wszystko o wyprowadzeniu z diety – zapraszamy na turnus w maju!

Wszystko o wyprowadzeniu z diety – zapraszamy na turnus w maju!

Komentarze są wyłączoneMarzec 14, 2017  ·  w Oferty

Już 21 maja w GACA Fit HOTEL rozpocznie się kolejny z turnusów przeznaczonych dla osób, które chcą bliżej poznać ostatni etap terapii GACA SYSTEM i lepiej przygotować się do zakończenia procesu redukcji wagi. W jego programie jest m.in. warsztat prowadzony przez Konrada Gacę oraz spotkania z liderami i terapeutami GACA SYSTEM.

„Wszystko o wyprowadzeniu z diety” to oferta dla aktywnych pacjentów GACA SYSTEM, a w szczególności dla osób, które kończą etap odchudzania właściwego. W czasie turnusu Konrad Gaca poprowadzi warsztaty: przybliży ich uczestnikom zasady zdrowego stylu życia oraz zdrowego odżywiania, które pomogą efektywnie zrealizować ostatni etap terapii GACA SYSTEM oraz jak najlepiej zadbać o siebie w późniejszym życiu.

wszystko o wyprowadzeniu aktualnosc (2)

W programie tego ośmiodniowego pobytu w GACA Fit HOTEL są m.in. także spotkania z liderami GACA SYSTEM – osobami, które skutecznie zredukowały wagę i żyją pełnią życia, warsztaty motywacyjne z psychologiem i terapeutą GACA SYSTEM, inspirujące warsztaty kulinarne oraz kosmetyczne. Dodatkowo pobyt umilą aktywne zajęcia na świeżym powietrzu: zwiedzanie Kazimierza Dolnego, quest w terenie, ognisko czy rejs statkiem po Wiśle.

wszystko o wyprowadzeniu aktualnosc (3)

Spędzając czas w GACA Fit HOTEL, można także zadbać o relaks i pielęgnację ciała. Uczestnicy turnusu mogą korzystać bezpłatnie z naszej strefy wypoczynku: jacuzzi oraz saun, a z 10-procentowym rabatem – z bogatej oferty profesjonalnych masaży i zabiegów kosmetycznych.

DCIM100GOPROG0369936.

Rezerwacji pobytu na majowym turnusie „Wszystko o wyprowadzeniu z diety” można dokonywać poprzez stronę: www.rezerwacje.gacafithotel.pl/wszystko-o-wyprowadzeniu-z-diety

 DCIM100GOPROGOPR2772.

Do zobaczenia w GACA Fit HOTEL!

0