Jesteś tutaj:  Do domu  /   Oferty  /   Wrześniowe wczasy odchudzające w GACA Fit HOTEL!

Wrześniowe wczasy odchudzające w GACA Fit HOTEL!

Wrześniowe wczasy odchudzające w GACA Fit HOTEL!

Komentarze są wyłączoneSierpień 10, 2017  ·  w Oferty

Skuteczne odchudzanie, satysfakcjonujący wypoczynek i wyjątkowa motywacja w pięknym miejscu – wczasy odchudzające w GACA Fit HOTEL w Kazimierzu Dolnym nie mają sobie równych! Na najbliższe zapraszamy już 17 września. Uwaga, rekordziści zredukowali w czasie 8 dni pobytu nawet 8 kg!

 DCIM100GOPROGOPR0205.JPG

Na wrześniowe wczasy odchudzające w GACA Fit HOTEL zapraszamy w dniach od 17 do 24 września.

 

Początek jesieni to wspaniały czas na połączenie wypoczynku z mądrym odchudzaniem! Szczególnie w tak wyjątkowym miejscu, jakim jest GACA Fit HOTEL w Kazimierzu Dolnym nad Wisłą w jesiennej odsłonie!

3

 Do tej pory z inspirującej oferty wczasów odchudzających w GACA Fit HOTEL skorzystało łącznie już ponad 900 osób! Liczby mówią same za siebie – średnio uczestnicy turnusu redukują od 3 do 5,5 kg, a ich obwody w tali i biodrach maleją nawet o 4,5 cm! Rekordziści zredukowali aż 8 kg, 9 cm w talii, 9 cm w biodrach i 6 cm w udzie!

4

 Co zyskasz dzięki wczasom odchudzającym?

– mocną redukcję kilogramów i obwodów dzięki indywidualnie dobranej diecie i aktywności fizycznej,

– wiedzę, jak odżywiać się i ćwiczyć, żeby nie popełniać podstawowych błędów,

– poznasz tajniki terapii Konrada Gacy!

– zyskasz nowych znajomych i przyjaciół, bo wspólny cel łączy!

5

 Co nas wyróżnia pośród innych wczasów odchudzających?

Oprócz widocznych efektów, które uzyskasz, oraz zdobycia edukacji, która będzie ważnym elementem na przyszłość, nie zostawimy Cię samego z uzyskanymi wynikami! Jako jedyni w Polsce zaproponujemy Ci możliwość kontynuowania odchudzania w swoim miejscu zamieszkania. Jeśli tylko zechcesz, to będziesz mógł kontynuować odchudzanie! Będziesz mógł to zrobić albo w naszych stacjonarnych ośrodkach lub dzięki naszej innowacyjnej platformie odchudzającej online poprzez system wideokonsultacji. Ten wybór należy do Ciebie i dokonasz go dopiero na samym końcu turnusu, oceniając korzyści, jakie uzyskałeś.

6

 W programie pobytu są także:

– warsztaty motywacyjne z psychologiem i terapeutą GACA SYSTEM,

– warsztaty kulinarne i kosmetyczne,

– bardzo przydatne warsztaty automasażu ciała,

– „Taniec w rytmie fit”, który poprowadzi pełna energii Iwona Pavlović – tancerka i ambasadorka GACA SYSTEM!

7

 To nie wszystko! Pobyt w GACA Fit HOTEL to także relaks w komfortowych warunkach, w pięknym otoczeniu Kazimierza Dolnego! Do dyspozycji gości oddajemy bez dodatkowych opłat strefę Wellness: jacuzzi, dwie sauny oraz strefę wypoczynku. Zachęcamy również do skorzystania z bogatej oferty gabinetów odnowy biologicznej i masaży ze specjalnym 10-procentowym rabatem!

8

 Zapisy na wrześniowe wczasy odchudzające trwają! Rezerwacji możesz dokonać na stronie: www.rezerwacje.gacafithotel.pl/turnusy

 Chcesz dowiedzieć się więcej? Zajrzyj na www.gacafithotel.pl lub zadzwoń do GACA Fit HOTEL: 22 349 22 88 wew. 2.

1