Jesteś tutaj:  Do domu  /   Oferty  /   WARSZTATY MOTYWACYJNE

WARSZTATY MOTYWACYJNE

WARSZTATY MOTYWACYJNE

Komentarze są wyłączoneSierpień 3, 2015  ·  w Oferty

Letnie warsztaty w GACA Fit HOTEL

Po raz kolejny zapraszamy naszych Gacowiczów do udziału w letnich warsztatach motywacyjnych w GACA Fit HOTEL. Niech lekka forma warsztatów, połączonych ze zwiedzaniem Kazimierza Dolnego, będzie okazją do wspaniałego relaksu w pięknym otoczeniu i w towarzystwie znajomych z GACA SYSTEM.

Latem, kiedy szukamy wypoczynku i wytchnienia, warto korzystać z każdej okazji do spędzenia wolnego czasu poza domem. Letnia formuła warsztatów uwzględnia te oczekiwania. Każdy warsztat prowadzony przez ekspertki GACA SYSTEM to przede wszystkim dbałość o potrzeby naszych Gacowiczów oraz o najwyższą jakość usług. Chcemy, aby Gacowiecze wypoczęli w pięknym miejscu, jakim jest Kazimierz Dolny, zyskując przy tym sporą dawkę motywacji do dalszego działania! Zapewni ją spotkanie i rozmowa z fachowcem oraz wymiana doświadczeń z innymi Gacowiczami.

Jeśli sobota to tylko w GACA Fit HOTEL! Zapraszamy z rodziną, przyjaciółmi, znajomymi. Podczas gdy nasz Gacowicz będzie korzystał z warsztatu, jego bliscy mogę zrelaksować się w naszym DAY SPA (np. w jacuzzi, podczas masażu), kosztując kuchni na wspaniałym tarasie, otoczonym lasem, albo opalając się na leżaku. Aktywnym proponujemy wycieczki piesze lub rowerowe (dysponujemy bowiem rowerami) po malowniczych wąwozach lub do okolicznych miejscowości, takich jak Janowiec. Warto skorzystać również z atrakcji, oferowanych przez Kazimierz Dolny, np. w dniach 1-9 sierpnia odbywa się Festiwal Filmu i Sztuki „Dwa brzegi”.

Zapraszamy do GACA Fit HOTEL! Szczegółowych informacji udziela hotelowa recepcja pod numerem telefonu: 81 88 100 10. Godziny sobotnich sierpniowych warsztatów podane są na plakacie.

 WARSZTATY_KAZIMIERZ-1
0