Jesteś tutaj:  Do domu  /   Oferty  /   Walentynkowy weekend w GACA Fit HOTEL

Walentynkowy weekend w GACA Fit HOTEL

Walentynkowy weekend w GACA Fit HOTEL

Komentarze są wyłączoneStyczeń 13, 2017  ·  w Oferty

Szukasz niebanalnego pomysłu na świętowanie walentynek? W ten najbardziej romantyczny weekend w roku zaproś drogą Ci osobę na wspaniały pobyt w uroczym i relaksującym miejscu, jakim jest GACA Fit HOTEL w Kazimierzu Dolnym. Zaskoczysz ją nie tylko wysmakowaną i lekką kolacją z winem, ale także wyjątkową, odświętną oprawą tej walentynkowej „randki”, z kwiatami i blaskiem świec w pokoju.

Z okazji walentynek przygotowaliśmy specjalną ofertę. W weekend 10-12.02.2017 na naszych gości będzie czekać wiele atrakcji. W piątkowy lub sobotni wieczór zapraszamy Państwa na wyjątkową kolację z butelką schłodzonego wina, podczas której serwowane będą aromatyczne i lekkie posiłki z kuchni fit Konrada Gacy.

kapielowy (6)

Zadbamy również o stworzenie nastrojowej atmosfery tego pobytu. W pokojach pojawią się romantyczne dekoracje: płatki róż, bukiet kwiatów oraz świece.

W ramach pobytu nasi goście będą mogli bezpłatnie korzystać ze strefy Wellness: relaksować się w jacuzzi i saunach, popijając przy tym zdrowe, owocowo-warzywne koktajle. W cenie zawarty jest również zestaw zabiegów dla dwojga (dla Pani i Pana masaż klasyczny całościowy oraz zabiegi na twarz „New Skin”).

5

Nasi goście otrzymają również 20% zniżki na wyciąg na kazimierskim stoku narciarskim. Dodatkowo przy sprzyjającej pogodzie istnieje możliwość zamówienia kuligu, bryczek oraz wynajęcia przewodnika, który pokaże najpiękniejsze zakątki malowniczego Kazimierza Dolnego. Na życzenie będzie można zamówić także portrecistę, który uwieczni wizerunek ukochanej osoby.

4

Aby poznać szczegóły oferty kliknij tutaj.

Zapraszamy!

0