Jesteś tutaj:  Do domu  /   Oferty  /   Uczestnicy „Odchudzania na śniadanie” w GACA Fit HOTEL!

Uczestnicy „Odchudzania na śniadanie” w GACA Fit HOTEL!

Uczestnicy „Odchudzania na śniadanie” w GACA Fit HOTEL!

Komentarze są wyłączoneCzerwiec 5, 2015  ·  w Oferty

„Odchudzanie na śniadanie” jest akcją społeczną, prowadzoną wspólnie z programem „Pytanie na śniadanie”, emitowaną na antenie telewizyjnej dwójki i TVP Polonia. Już prawie na finale akcji Konrad Gaca zaprosił uczestników do GACA Fit HOTEL w Kazimierzu Dolnym.

W każdy czwartek od godz. 8.00 widzowie TVP 2 oraz TVP Polonia śledzą postępy uczestników „Odchudzania na śniadanie” w ich wielkiej życiowej przemianie, jaką jest poprawa zdrowia, kondycji oraz zewnętrznego i wewnętrznego piękna. Ostatnim etapem trwającej od stycznia akcji są spotkania w GACA Fit HOTEL.

Sam pobyt w malowniczym i spokojnym Kazimierzu Dolnym jest już okazją do wytchnienia i zwolnienia od codziennego zabiegania. Sprzymierzeńcem tej magicznej atmosfery są atrakcje, proponowane przez GACA Fit HOTEL – relaks w strefie spa & wellness, pyszna kuchnia, układ architektoniczny hotelu ze wspaniałymi tarasami… Uczestnicy „Odchudzania na śniadanie”, wspólnie z Konradem Gacą, spędzili ten czas na wzajemnej motywacji, wymianie doświadczeń oraz realizacji kolejnych zadań, wpisujących się w ich wielką życiową przemianę. Opowiadali o tym we wnętrzach kazimierskiego GACA Fit HOTEL.

Jednym z zadań, zaproponowanych uczestnikom akcji przez Konrada Gacę, było zdobycie Góry Trzech Krzyży. Bieg na to znane kazimierskie wzniesienie rejestrowały kamery „Odchudzania na śniadanie”. W kilku odcinkach programu mieliśmy okazję śledzić zmagania kolejnych uczestników akcji ze zdobywaniem góry – i były to przede wszystkim zmagania z własnym „ja”, z przeciwnościami i ograniczeniami, które tkwią głęboko zakodowane w podświadomości. Uczestnicy – motywowani przez Konrada Gacę – wspaniale poradzili sobie z tym zadaniem.

Zapraszamy do obejrzenia programu „Odchudzanie na śniadanie”, część zdjęć nagrano w GACA Fit HOTEL i w Kazimierzu Dolnym.


http://pytanienasniadanie.tvp.pl/18016183/odchudzanie-na-sniadanie


fot. Agnieszka Kozłowska

0


O autorze

tomasz-strzelec

Tomasz Strzelec (Tomasz Strzelec)