Jesteś tutaj:  Do domu  /   Oferty  /   Uczestnicy akcji „Możesz wszystko” w GACA Fit HOTEL

Uczestnicy akcji „Możesz wszystko” w GACA Fit HOTEL

Uczestnicy akcji „Możesz wszystko” w GACA Fit HOTEL

Komentarze są wyłączoneCzerwiec 29, 2015  ·  w Oferty

Posiłki serwowane przez restaurację, zabiegi wyszczuplające w SPA&WELLNESS, relaks w jacuzzi lub saunie. Tak może wyglądać odchudzanie! Uczestnicy akcji „Możesz wszystko” spędzili 8 dni w GACA Fit HOTEL w Kazimierzu Dolnym.

„Możesz wszystko” to wspólna akcja Konrada Gacy, inspiratora zmian, specjalisty żywieniowego i trenera oraz magazynu „Claudia”. Pod koniec stycznia 2015 roku cztery osoby rozpoczęły swoje wielkie życiowe metamorfozy. Dzięki zasadom Mądrego Odchudzania otrzymali szansę na poprawę swojego stanu zdrowia, redukcję zbędnych kilogramów oraz zmianę dotychczasowych żywieniowych przyzwyczajeń.

Odpowiadając na zaproszenie Konrada Gacy, uczestnicy akcji – Ewa Staśkiewicz i Maciej Łapiński odwiedzili w czerwcu GACA Fit HOTEL w Kazimierzu Dolnym. Wzięli udział w 8-dniowym turnusie odchudzającym. Dzięki pobytowi w GACA Fit HOTEL  poprawili swoją formą, skosztowali zdrowej i smacznej kuchni fit oraz zrzucili kolejne kilogramy. Wzięli też udział w warsztatach motywacyjnych. Mieli czas na relaks w hotelowym SPA&WELLNESS, w którym można skorzystać m.in. z zabiegów wyszczuplających, wykonywanych przy użyciu aparatów najnowszej generacji. Wolne chwile spędzali na poznawaniu okolicy lub na hotelowym tarasie, otoczonym lasem, podczas długich integracyjnych rozmów z pozostałymi uczestnikami turnusu odchudzającego.

Dla Ewy Staśkiewicz wyjazd do Kazimierza Dolnego i pobyt w GACA Fit HOTEL był okazją do naładowania pozytywną energią, motywacją do działania oraz do poznania nowych osób. „Poznałam 42 osoby, które dopiero rozpoczynały odchudzanie, podziwiały moje wyniki, moją szczupłą sylwetkę. Byłam dla nich motywacją”, opowiada pani Ewa. To ją bardzo zmotywowało do  utrzymania efektów odchudzania i dalszego dbania o zdrowe odżywianie. „Oni byli mi potrzebni, a ja im – wszyscy byliśmy dla siebie wsparciem”, dodaje. Podczas pobytu w Kazimierzu pani Ewa schudła 1,3 kg, do osiągnięcia wymarzonej wagi brakuje jej już tylko zrzucenie 1 kilograma.

Maciej Łapiński podczas turnusu odchudzającego w GACA Fit HOTEL schudł 6,5 kg. Taki wynik w ciągu 8 dni! To był dla niego czas relaksu i wypoczynku: „Korzystałem z masaży, jacuzzi, sauny, a wieczorem wspaniale było posiedzieć i porozmawiać z pozostałymi uczestnikami turnusu”.  I dodaje na zakończenie: „Dobrze byłoby tam pojechać jeszcze raz”. Pan Maciej rozpoczynał odchudzanie z wagą 230 kg, schudł już 42 kg i waży obecnie 188 kg. I to jeszcze nie koniec, wciąż zmienia siebie i swoje życie. Na lepsze.

mozesz-spa- (11)

Odchudzanie może być przyjemnie, a na pewno jest zdrowe. Warto zmieniać swoje życie na lepsze. Przekonali się o tym uczestnicy akcji „Możesz wszystko”.

Więcej o bohaterach akcji „Możesz wszystko” oraz o samej akcji na stronie www.mozeszwszystko.com.

Fot. Agnieszka Kozłowska

1