Jesteś tutaj:  Do domu  /   Oferty  /   Szczupła, zdrowa, piękna… jesień w GACA Fit HOTEL

Szczupła, zdrowa, piękna… jesień w GACA Fit HOTEL

Szczupła, zdrowa, piękna… jesień w GACA Fit HOTEL

Komentarze są wyłączoneWrzesień 24, 2015  ·  w Oferty

Jesień to czas powrotów: powrót do szkoły i pracy po wakacjach, powrót do standardowych zadań i rytmu dnia… A jak jesienią wrócić do pięknej sylwetki i kondycji? Turnus odchudzający „Starter motywacyjny” w GACA Fit HOTEL to najlepsza odpowiedź!

Jak co miesiąc GACA Fit HOTEL w Kazimierzu Dolnym zaprasza w swoje gościnne progi wszystkich tych, których marzeniem jest zrzucić zbędne kilogramy i aktywnie wypocząć w luksusowych warunkach. „Starter motywacyjny” to 8-dniowy turnus odchudzający, podczas którego uczestnicy realizują program Mądrego Odchudzania stworzony przez Konrada Gacę.

Każdy uczestnik turnusu otrzymuje indywidualnie dobraną dietę na 14 dni, składającą się z czterech posiłków dziennie. Na miejscu, w restauracji hotelu, przygotowywane są wszystkie dania, natomiast po zakończonym turnusie każdy uczestnik przyrządza samodzielnie w domu potrawy z indywidualnie ustalonej dla niego diety. Wiedzy, jak odpowiednio przygotowywać i przetwarzać produkty, by były jak najzdrowsze i w pełni wartościowe, może dostarczyć specjalny wykład kulinarny eksperta GACA SYSTEM, który jest w programie turnusu.

Dodatkowo uczestnicy „Startera motywacyjnego” zostają zaproszeni do aktywności fizycznej. Indywidualnie dobrane treningi oraz zajęcia grupowe pomagają spalić zbędną tkankę tłuszczową i uelastycznić ciało. Wszystkie ćwiczenia można wykonywać w doskonale wyposażonej sali do treningów aerobowych, pod fachowym okiem trenera.

fit 2

Turnus w GACA Fit HOTEL to także spora dawka motywacji i opieka specjalistów. Uczestnicy „Startera motywacyjnego” biorą udział w dwóch warsztatach motywacyjnych prowadzonych przez psychologów oraz odbywają indywidualne konsultacje z ekspertami GACA SYSTEM. Podejście do każdego uczestnika turnusu jest bardzo zindywidualizowane: ważne jest jego bezpieczeństwo, komfort, potrzeby i możliwości zdrowotne, wiek, płeć, waga wyjściowa. To sprawia, że podczas 8 dni pobytu można stracić nawet kilka kilogramów.

GACA Fit HOTEL dba o regenerację i wypoczynek swoich gości. Strefa Spa & Wellness jest do ich dyspozycji przez cały czas pobytu. Każdy turnus odchudzający oferuje uczestnikom także dodatkowe atrakcje, m.in. zajęcia taneczne w rytmie fit prowadzone przez Iwonę Pavlovic, czy pokaz kosmetyczny indywidualnej pielęgnacji ciała podczas odchudzania.

spa 6

Właśnie rozpoczęliśmy zapisy na listopadowy „Starter motywacyjny”, w październiku zostały ostatnie wolne miejsca.

Rezerwacji dokonać można TUTAJ. 

Terminy jesiennych turnusów:

18 – 25 października 2015

15 – 22 listopada 2015


Zapraszamy!

2