Jesteś tutaj:  Do domu  /   Oferty  /   Święta i sylwester w stylu fit! Spędź ten magiczny czas w GACA Fit HOTEL

Święta i sylwester w stylu fit! Spędź ten magiczny czas w GACA Fit HOTEL

Święta i sylwester w stylu fit! Spędź ten magiczny czas w GACA Fit HOTEL

Komentarze są wyłączonePaździernik 14, 2016  ·  w Oferty

Ciepła, rodzinna atmosfera w czasie Bożego Narodzenia, a na sylwestra – wspaniała zabawa do białego rana! To wszystko, ale w wersji fit, czyli bez ciężkich potraw, ale za to z możliwością spędzenia czasu w ciekawy i aktywny sposób, znajdą Państwo w ofercie GACA Fit HOTEL w Kazimierzu Dolnym. Zapraszamy!

GACA Fit HOTEL to miejsce z niezwykłą atmosferą, idealne dla osób realizujących proces redukcji wagi oraz dla każdego, kto pragnie po prostu wypocząć w zdrowy sposób. Hotel położony jest w urokliwym, zacisznym zakątku Kazimierza Dolnego, co sprzyja relaksowi i regeneracji. Jednocześnie, od rynku dzieli go zaledwie odległość piętnastominutowego spaceru.

swieta w GACA Fit HOTEL (14)

GACA Fit HOTEL to zatem doskonałe miejsce do spędzania wolnego czasu także zimą. Gdy spadnie śnieg, hotel otacza niemal bajkowa sceneria!

Wszystko to sprawia, że GACA Fit HOTEL jest doskonałym miejscem do spędzenia świat Bożego Narodzenia oraz sylwestra. Serdecznie zapraszamy do zaplanowania takiego pobytu – z rodziną, przyjaciółmi, z innymi Gacowiczami.

Przygotowaliśmy dla Państwa dwa specjalne pakiety:

Święta Bożego Narodzenia: 23-26 grudnia
(z możliwością przedłużenia pobytu)

Zapraszamy do spędzenia w naszym hotelu przedłużonego, świątecznego weekendu. Nasz zespół zadba o ciepłą, rodzinną atmosferę i o Państwa relaks. To, co wyróżnia nas spośród innych ofert w Kazimierzu Dolnym, to zdrowa kuchnia fit, bardzo ciekawa i urozmaicona, ale tak dobrana, by po powrocie ze świąt nie przybyło Państwu kilogramów. Z tego między innymi względu serwujemy aż cztery posiłki dziennie, za to mniej sycące.

panorama rynku (2)

Osobom realizującym terapię GACA SYSTEM zapewniamy oczywiście posiłki według indywidualnie dopasowanej diety
(poza wigilijną kolacją, bożonarodzeniowym śniadaniem i obiadem – serwowanymi w wersji fit).

Oprócz tego przygotowaliśmy dla Państwa wiele atrakcji, w tym także propozycji dla dzieci. Warsztaty świątecznych ozdób, kulig po Kazimierzu Dolnym (przy sprzyjającej pogodzie), zwiedzanie miasteczka z przewodnikiem – to tylko niektóre spośród nich.

W czasie świąt do Państwa dyspozycji będzie oczywiście nasza strefa Wellness, wraz z ofertą profesjonalnych zabiegów kosmetycznych i masaży.

Więcej informacji i rezerwacje: http://rezerwacje.gacafithotel.pl/bozenarodzenie

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Sylwester: 30 grudnia – 1 stycznia
(z możliwością przedłużenia pobytu)

Nie w każdym miejscu dobrą zabawę można połączyć z dbaniem o sylwetkę. U nas to jednak możliwe! Proponujemy Państwu fantastyczny bal sylwestrowy ze smacznym, obfitym i różnorodnym menu, ale oczywiście w wersji fit. Taka zabawa nie przysporzy Państwu obaw o sylwetkę, a za to pozwoli wkroczyć w 2017 rok w doskonałym nastroju.

4. fajerwerki (2)

Naszą sylwestrową ofertę polecamy szczególnie Gacowiczom, ale nie tylko. W GACA Fit HOTEL każda osoba będzie się bawić wspaniale! Zorganizujemy także czas Państwa dzieciom, więc serdecznie zapraszamy do przyjazdu z całą rodziną i oczywiście z przyjaciółmi.

Zachęcamy również do przedłużenia pobytu, co pozwoli Państwu skorzystać z dodatkowych atrakcji Kazimierza Dolnego. W pobliżu znajdą Państwo m.in. trzy stoki narciarskie.

Więcej informacji i rezerwacje: http://rezerwacje.gacafithotel.pl/sylwester

6. Sylwester na Rynku w KD (2)

W przypadku pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji pod nr tel. 22 349 22 88 wew. 2

0