Jesteś tutaj:  Do domu  /   Oferty  /   Święta Bożego Narodzenia w GACA Fit HOTEL: 6-dniowa oferta specjalna!

Święta Bożego Narodzenia w GACA Fit HOTEL: 6-dniowa oferta specjalna!

Święta Bożego Narodzenia w GACA Fit HOTEL: 6-dniowa oferta specjalna!

Komentarze są wyłączonePaździernik 24, 2017  ·  w Oferty

Zapraszamy na zdrowe święta w rodzinnej atmosferze, z pyszną kuchnią fit w niezwykłym miejscu – autorskim hotelu Konrada Gacy w Kazimierzu Dolnym: GACA Fit HOTEL! Zachęcamy do skorzystania ze świątecznej oferty specjalnej.>>Wyjątkowy pakiet świąteczny w terminie 22-27 grudnia – poznaj szczegóły i zarezerwuj pobyt!<<


 2

Boże Narodzenie w wyjątkowym GACA Fit HOTEL to propozycja spędzenia 6 niezapomnianych dni w świątecznej atmosferze. Dzięki temu pobytowi przeżyjesz niezwykłe i inspirujące święta Bożego Narodzenia, odpoczniesz z rodziną w domowej atmosferze hotelu, spróbujesz wyśmienitej, świątecznej kuchni fit Konrada Gacy, zrelaksujesz się w naszej strefie Wellness, a także poznasz uroki i świąteczną atmosferę Kazimierza Dolnego.

3

To, co wyróżnia nas spośród innych ofert w Kazimierzu Dolnym, to zdrowa kuchnia fit Konrada Gacy, bardzo ciekawa i urozmaicona, ale tak dobrana, by po powrocie ze świąt nie przybyło Państwu kilogramów. W programie świątecznego pobytu nie może zabraknąć tradycyjnej wieczerzy wigilijnej – oczywiście z potrawami w wersji fit!

4

Z kolei dla osób odchudzających się z GACA SYSTEM oferujemy posiłki z ich indywidualnej diety (poza Wigilią, bożonarodzeniowym śniadaniem i obiadem – serwowanymi w wersji fit).

5

W ramach całego pobytu oferujemy wiele wyjątkowych atrakcji, w tym także dla dzieci – by świąteczny czas upływał ciekawie i z radością. Zapraszamy m.in. na kulig po Kazimierzu Dolnym (przy sprzyjającej pogodzie) lub przejażdżkę bryczkami z ogniskiem, zwiedzanie Kazimierza Dolnego z przewodnikiem, animacje dla dzieci i dorosłych, a także zachęcamy do skorzystania z sali cardio (sali treningowej) – w cenie pakietu, bez limitu czasowego.

DCIM100GOPROGOPR0691.JPG

Do Państwa dyspozycji jest także profesjonalnie przygotowany zespół naszej strefy Wellness, który służy indywidualnymi konsultacjami w doborze najodpowiedniejszych zabiegów dostosowanych do potrzeb skóry i do pory roku.

Zapraszamy!Po więcej szczegółów dotyczących oferty oraz możliwości rezerwacji zapraszamy >>na stronę GACA Fit HOTEL.<<

0