Jesteś tutaj:  Do domu  /   Oferty  /   Super promocja na wczasy odchudzające w GACA Fit HOTEL w listopadzie!

Super promocja na wczasy odchudzające w GACA Fit HOTEL w listopadzie!

Super promocja na wczasy odchudzające w GACA Fit HOTEL w listopadzie!

Komentarze są wyłączonePaździernik 24, 2017  ·  w Oferty

Nie daj się jesiennemu spadkowi energii. My proponujemy Ci zupełnie inne spadki – kilogramów i obwodów! Przyjedź do GACA Fit HOTEL, zyskaj wspaniałą motywację do działania, wypocznij i zrelaksuj się w wyjątkowym miejscu. Szczególnie, że właśnie w listopadzie (pobyt od 26.11) możesz skorzystać ze specjalnej, promocyjnej ceny na wczasy odchudzające – z 20 proc. zniżką!

DCIM100GOPROGOPR0205.JPG


Do tej pory z inspirującej oferty wczasów odchudzających w GACA Fit HOTEL skorzystało łącznie już ponad 1000 osób! Liczby mówią same za siebie – uczestnicy turnusu redukują średnio od 3 do 5,5 kg, a ich obwody w tali i biodrach maleją nawet o 4,5 cm! Rekordziści zredukowali aż 8 kg, 9 cm w talii, 9 cm w biodrach i 6 cm w udzie!

2


Co zyskasz dzięki wczasom odchudzającym?
- mocną redukcję kilogramów i obwodów dzięki indywidualnie dobranej diecie i aktywności fizycznej,
- wiedzę, jak odżywiać się i ćwiczyć, żeby nie popełniać podstawowych błędów,
- poznasz tajniki programu Konrada Gacy,
- zyskasz nowych znajomych i przyjaciół, bo wspólny cel łączy!


3


Co nas wyróżnia pośród innych wczasów odchudzających?


Oprócz widocznych efektów, które uzyskasz, oraz zdobycia edukacji, która będzie ważnym elementem na przyszłość, nie zostawimy Cię samego z uzyskanymi wynikami! Jako jedyni w Polsce zaproponujemy Ci możliwość kontynuowania odchudzania w swoim miejscu zamieszkania. Jeśli tylko zechcesz, to będziesz mógł kontynuować odchudzanie! Będziesz mógł to zrobić albo w naszych stacjonarnych ośrodkach lub dzięki naszej innowacyjnej platformie odchudzającej online poprzez system wideokonsultacji. Ten wybór należy do Ciebie i dokonasz go dopiero na samym końcu turnusu, oceniając korzyści, jakie uzyskałeś.

4


W programie pobytu są także:
– warsztaty motywacyjne z psychologiem i terapeutą GACA SYSTEM,
– warsztaty kulinarne i kosmetyczne,
- bardzo przydatne warsztaty automasażu ciała,
- „Taniec w rytmie fit”, który poprowadzi pełna energii Iwona Pavlović – tancerka i ambasadorka GACA SYSTEM!
- zabawa andrzejkowa z DJ’em.


5

To nie wszystko! Pobyt w GACA Fit HOTEL to także relaks w komfortowych warunkach, w pięknym otoczeniu Kazimierza Dolnego! Do dyspozycji gości oddajemy bez dodatkowych opłat strefę Wellness: jacuzzi, dwie sauny oraz strefę wypoczynku. Zachęcamy również do skorzystania z bogatej oferty gabinetów odnowy biologicznej i masaży ze specjalnym 10-procentowym rabatem!

6


Zapisy na listopadowe wczasy odchudzające w specjalnej cenie już trwają!


7


JAK SKORZYSTAĆ Z OFERTY?
Aby skorzystać z promocji lub poznać więcej szczegółów, zadzwoń do GACA Fit HOTEL: 22 349 22 88 wew. 2. Serdecznie zapraszamy!

1