Jesteś tutaj:  Do domu  /   Oferty  /   Spotkanie z GACA Fit HOTEL na Ursynowie

Spotkanie z GACA Fit HOTEL na Ursynowie

Spotkanie z GACA Fit HOTEL na Ursynowie

Komentarze są wyłączoneMarzec 7, 2017  ·  w Oferty

W ubiegłym tygodniu mieliśmy wspaniałą okazję, by spotkać się z pacjentami GACA CENTRUM URSYNÓW. Wszystkim zainteresowanym przybliżyliśmy ofertę wypoczynku w stylu fit, a nasi kucharze poprowadzili warsztaty poświęcone sztuce przygotowywania zdrowych i smacznych posiłków.

Celem spotkania było zaprezentowanie unikalnego charakteru hotelu Konrada Gacy. Zależało nam na tym, by pacjenci ośrodka poznali różne formy wypoczynku, z jakich mogą korzystać w GACA Fit HOTEL i by nawet te osoby, które jeszcze nigdy u nas nie gościły, mogły poczuć chociaż odrobinę atmosfery tego wyjątkowego miejsca.

Natomiast w części spotkania poświęconej kulinariom nasi kucharze zaprezentowali techniki przygotowywania wybranych potraw z menu hotelu, a także posiłków występujących w dietach pacjentów GACA SYSTEM.

- Warsztaty kulinarne bardzo mi się podobały! - mówi Grażyna Kozińska, jedna z pacjentek uczestniczących w spotkaniu. – Dowiedziałam się, jak szybko i dobrze przygotować smaczne potrawy z diety oraz co zrobić, żeby posiłek nie stracił wartości odżywczych. W trakcie warsztatów omawiano też bogatą i atrakcyjną ofertę hotelu. Najbardziej zainteresował mnie turnusu poświęcony wyprowadzeniu z diety. Myślę, że z niego skorzystam.

Spotkanie na Ursynowie było drugim, jakie zorganizowaliśmy dla pacjentów warszawskich ośrodków GACA CENTRUM. Poprzednie poprowadziliśmy na Woli. W planach są już kolejne spotkania w ośrodkach zlokalizowanych w innych miastach!

0