Jesteś tutaj:  Do domu  /   Oferty  /   Spotkania z GACA Fit HOTEL w ośrodkach GACA CENTRUM. Pierwsze za nami, kolejne już wkrótce!

Spotkania z GACA Fit HOTEL w ośrodkach GACA CENTRUM. Pierwsze za nami, kolejne już wkrótce!

Spotkania z GACA Fit HOTEL w ośrodkach GACA CENTRUM. Pierwsze za nami, kolejne już wkrótce!

Komentarze są wyłączoneLuty 24, 2017  ·  w Oferty

We wtorek w GACA CENTRUM WOLA odbyło się pierwsze z serii spotkań poświęconych naszemu hotelowi i kulinariom w stylu fit. W przyszłym tygodniu okazję, by poznać bliżej GACA Fit HOTEL i podszlifować swoje kulinarne umiejętności, będą mieli pacjenci ośrodka na warszawskim Ursynowie.

Uczestnicy spotkania, które odbyło się na GAC CENTRUM WOLA, dowiedzieli się przede wszystkim, co sprawia, że hotel Konrada Gacy jest unikalny w skali całej Polski. Poznali bliżej ofertę wypoczynku w stylu fit. Pojawiło się przy tym wiele pytań dotyczących choćby możliwości przyjazdu z rodziną i z dziećmi, czy specjalnych, świątecznych pobytów.

Później wszyscy chętni mogli wziąć udział w warsztatach poświęconych gotowaniu. Nasi kucharze podpowiadali m.in., na co zwracać uwagę, gdy kupujemy produkty do naszych posiłków i jak sprawić, by potrawy przygotowywane w domu były jeszcze smaczniejsze. Po takich praktycznych wskazówkach, dotyczących choćby tego, jak wybierać najlepsze pomarańcze, czy w jaki sposób przyrządzać jajecznicę bez tłuszczu, przyszedł czas na pokaz. Widzowie mogli zobaczyć z bliska, na czym polega przygotowywanie wybranych potraw kuchni fit, serwowanych w naszej hotelowej restauracji. Na koniec trzy osoby same przystąpiły do gotowania. Po okiem kucharzy z GACA Fit HOTEL uczyły się nowych sposobów przyrządzania posiłków z diet.

- Bardzo mi się podobało. Łatwiej mi teraz będzie przygotować coś zdrowego samemu w domu. Owoce i warzywa, które były wykorzystywane, wyglądały super, a smakowały jeszcze lepiej i powiem szczerze, że niektóre z nich widziałem pierwszy raz na oczy – stwierdził pan Artur Adamczyk, jeden z uczestników spotkania. – Zobaczyliśmy wiele fajnych propozycji kulinarnych, fajnie wyglądających, a dodatkowo bardzo smacznych – potwierdza pani Ilona Roguska. – Otrzymaliśmy też dużo ciekawych informacji dotyczących hotelu. Na pewno się tam wybiorę; zabiorę też swoją siostrę – może to zmotywuje ją do odchudzania – dodaje pani Ilona.

Na kolejne takie spotkanie połączone z kulinarnymi warsztatami zapraszamy serdecznie pacjentów GACA CENTRUM URSYNÓW. Spotkanie w ośrodku przy ul. Puławskiej 423 odbędzie się już we czwartek, 2 marca o godz. 18.30. Zapisy na nie prowadzi recepcja GACA CENTRUM URSYNÓW.

Wkrótce zespół naszego hotelu odwiedzi także pozostałe ośrodki GACA CENTRUM w całej Polsce. Informacje o terminach będą się pojawiać na stronie www.gacasystem.pl. Zachęcamy do śledzenia aktualności.

0