Jesteś tutaj:  Do domu  /   Oferty  /   Spiżarnia GACA Fit HOTEL, czyli naturalne przetwory w stylu fit

Spiżarnia GACA Fit HOTEL, czyli naturalne przetwory w stylu fit

Spiżarnia GACA Fit HOTEL, czyli naturalne przetwory w stylu fit

Komentarze są wyłączoneListopad 22, 2016  ·  w Oferty

Przygotowywane bez cukru i soli, za to z najwyższej jakości warzyw i owoców uprawianych na nadwiślańskich, czystych ekologicznie terenach – takie są produkty ze Spiżarni GACA Fit HOTEL. Te wyjątkowe, zdrowe i smaczne przetwory są składnikami wielu potraw z nowego menu hotelowej restauracji. Odwiedzając GACA Fit HOTEL, można je także nabyć, by później cieszyć się ich smakiem w domu lub sprawić komuś miły upominek!

Spiżarnia GACA Fit HOTEL to nowość. Dostępne w niej produkty nie zawierają konserwantów, barwników, sztucznych aromatów, ani innych dodatków chemicznych. Swój smak i właściwości zawdzięczają świeżym warzywom i owocom, z których są przygotowywane.

Obecnie w Spiżarni GACA Fit HOTEL dostępne są:

  • powidła bez dodatku cukru: śliwkowe, jabłkowe, truskawkowo-jabłkowe oraz powidła z czarnych porzeczek i jabłek,

  • przetwory warzywne: pasta z chili oraz ketchup bez dodatku soli i cukru.

Spizarnia2

Zdrowe i smak zamknięty w słoiczku

Wszystkie te produkty są konserwowane jedynie termicznie, poprzez pasteryzację. Nie zawierają również żadnych zagęstników. Dlatego poszczególne rodzaje naszych powideł różnią się swoją konsystencją – zależy ona od rodzaju owoców, z jakich powstały. Co również ważne, powidła te przygotowywane są w niższej temperaturze niż tradycyjne, domowe wyroby. Dzięki temu zachowują więcej witamin!

Nasz ketchup to z kolei produkt wytwarzany z przetartych pomidorów z dodatkiem zdrowych przypraw, a nie z koncentratu. Podobnie powstaje nasza pasta z chili – doskonała przyprawa i składnik marynat o wyrazistym, pikantnym smaku.

Wszystkie te przetwory produkuje firma Krokus z Pająkowa – rodzinny zakład przetwórstwa owoców i warzyw, działający od 1993r., lider w swojej branży. Krokus jest członkiem Polskiej Izby Produktu Regionalnego i Lokalnego oraz Sieci Dziedzictwa Kulinarnego. Produkty Krakusa polecane są przez francuski przewodnik kulinarny „Le Guide de Gourmands” oraz Slow Food Polska.

Do spróbowania w restauracji, do zabrania do domu!

Z uwagi na swoje walory smakowe i zdrowotne produkty ze Spiżarni wykorzystujemy do przygotowywania potraw i deserów z nowego menu restauracji GACA Fit HOTEL. Produkty te są także do nabycia w hotelu. Mogą być doskonałym upominkiem, choćby na Mikołajki lub na święta! Z pewnością doceni je każdy, kto chce odżywiać się zdrowo i smacznie – czyli w stylu kuchni fit.

1