Jesteś tutaj:  Do domu  /   Oferty  /   Specjalne soboty w GACA Fit HOTEL w Kazimierzu Dolnym

Specjalne soboty w GACA Fit HOTEL w Kazimierzu Dolnym

Specjalne soboty w GACA Fit HOTEL w Kazimierzu Dolnym

Komentarze są wyłączoneCzerwiec 23, 2015  ·  w Oferty

Już w sobotę 27 czerwca, a następnie 4 lipca, GACA Fit HOTEL zaprasza Gacowiczów na warsztaty motywacyjne. Dodatkową atrakcję będzie zwiedzanie Kazimierza Dolnego z przewodnikiem. Ta propozycja to bonus dla pacjentów Gaca System.

Warsztaty integracyjno-motywacyjne poprowadzi Monika Kubera, ekspertka Gaca System. Początek o godzinie 13.00, ale warto pojawić się w Kazimierzu wcześniej. Ten wspólny sobotni dzień rozpoczniemy bowiem zwiedzaniem miasta z przewodnikiem. Warto więc wstać rano, aby pojawić się w GACA Fit HOTEL już o godzinie 10.00.

Spotkanie Gacowiczów w Kazimierzu to okazja do bliższego poznania się, rozmowy, wymiany doświadczeń, ale także integracji. Być może to wspólne spotkanie klubowiczów, związanych z Gaca System, zaowocuje nowymi przyjaźniami? Na pewno otoczenie Spa, magiczna atmosfera miasteczka oraz wspólnie spędzony czas bardzo temu sprzyjają.

Zapraszamy na warsztaty integracyjno-motywacyjne połączone ze zwiedzaniem Kazimierza Dolnego. Wstęp wolny, ale oferta skierowana jest do Gacowiczów.

Wszystkich zainteresowanych prosimy o wcześniejszy kontakt – zapisy prowadzone są w recepcjach klubów Gaca Centrum oraz w recepcji GACA Fit HOTEL. Szczegółowych informacji udzielą pracownicy hotelu GACA Fit HOTEL pod numerem telefonu: +48 81 88 100 10.

fot. Agnieszka Kozłowska

 warsztaty_spa_plakat

0


O autorze

tomasz-strzelec

Tomasz Strzelec (Tomasz Strzelec)