Jesteś tutaj:  Do domu  /   Oferty  /   Specjalne menu na sierpień

Specjalne menu na sierpień

Specjalne menu na sierpień

Komentarze są wyłączoneSierpień 6, 2015  ·  w Oferty

W lecie łatwiej o świeże, naturalne produkty, pochodzące prosto z upraw. Chętnie eksperymentujemy w kuchni, szukamy też potraw lekkich, na bazie warzyw i owoców, bo czas upałów temu sprzyja. Restauracja GACA Fit HOTEL dla swoich gości przygotowała także wyjątkową, pyszną letnią propozycję potraw fit.

Zdrowie leży na talerzu. Naturalne, nieprzetworzone produkty i przyprawy to podstawa mądrej, pełnowartościowej i zarazem smacznej kuchni. Odpowiednio skomponowane i przygotowane posiłki sprawią, że będziemy zdrowsi, szczuplejsi, pełni witalności życiowej i energii. Taka jest właśnie kuchnia fit, serwowana w GACA Fit HOTEL.

granita_melonowo_mietowa

W sierpniowym menu hotelowej restauracji znalazły się przepisy z „Kuchni Fit 2” Konrada Gacy. Goście mają więc szansę poznać smaki wybranych potraw, znanych ze stronic tej bestsellerowej książki. Ale są to też dania lekkie, idealne na czas lata, słońca i relaksu.

kurczak_w_jogurcie_z_salsa_paprykowo-gruszkowa

Jeśli pojawicie się w GACA Fit HOTEL w upał, to polecamy chłodnik z kefirem i rzodkiewką, pochodzącymi od okolicznych producentów. Po długiej podróży, rowerowej lub pieszej wycieczce wspaniale będą smakowały pierogi z kaczką, pomarańczą i jabłkiem lub kurczak w jogurcie z salsą paprykowo-gruszkową. Na deser zaś, lub wszystkim łasuchom dbającym o linię, polecamy owocowy sorbet na carpaccio z gruszki pieczonej z cynamonem i anyżem lub granitę melonowo-miętową.

sorbet na carpaccio z gruszki pieczonej z cynamonem i anyżem

Lato to czas relaksu, wypoczynku, czas podróży i smakowania nowych smaków. Po te ostatnie wrażenia zapraszamy do restauracji GACA Fit HOTEL w Kazimierzu Dolnym.

Fot. Agnieszka Kozłowska

 
0