Jesteś tutaj:  Do domu  /   Oferty  /   SLIMMING SYSTEM – wymodeluj swoją sylwetkę!

SLIMMING SYSTEM – wymodeluj swoją sylwetkę!

SLIMMING SYSTEM – wymodeluj swoją sylwetkę!

Komentarze są wyłączoneKwiecień 20, 2016  ·  w Oferty

Dzięki nowoczesnym kosmetykom i wykorzystaniu specjalistycznej aparatury zabieg ten doskonale wyszczupla sylwetkę i poprawia wygląd tak newralgicznych partii ciała jak: brzuch, uda i pośladki. Zapraszamy do korzystania z niego w naszym gabinecie kosmetycznym.

Zabieg Slimming System łączy zalety masażu próżniowego z działaniem profesjonalnych kosmetyków. Wykonujemy go za pomocą preparatów Slimming System marki Norel oraz Eximii – aparatu stworzonego właśnie z myślą o modelowaniu ciała. Dzięki technologii ultrapolacji, wykorzystywanej w urządzeniu, aktywne substancje z kosmetyków wprowadzane są w głąb skóry, a zabieg przynosi doskonałe rezultaty.

Najważniejsze efekty Slimming System to:

- wspomaganie redukcji miejscowo zlokalizowanej tkanki tłuszczowej,

- ograniczenie ponownego odkładania się tkanki tłuszczowej,

- hamowanie tworzenia nowych komórek tłuszczowych,

- zmniejszenie objawów cellulitu oraz zapobieganie jego nawrotom.

Zabieg polecamy więc wszystkim osobom, które chcą zadbać o swój wygląd. Szczególnie zachęcamy do skorzystania z Slimming System w przypadku nadmiaru tkanki tłuszczowej w obrębie brzucha, ud i pośladków.

Zabieg ten przynosi jednak także inne, dodatkowe korzyści. Znacznie poprawia kondycję skóry, jej jędrność i elastyczność, spłyca świeże rozstępy oraz wspomaga mikrokrążenie. Wzmacnia również naczynia krwionośne. Slimming System jest zatem także sposobem na utrzymanie zdrowej, jędrnej skóry oraz na poprawę jej stanu, gdy doszło już do niekorzystnych zmian (np. po ciąży).

Zapraszamy na konsultacje i zabieg do gabinetów w GACA Fit HOTEL!

0