Jesteś tutaj:  Do domu  /   Oferty  /   RODZINNA WIELKANOC W GACA Fit HOTEL

RODZINNA WIELKANOC W GACA Fit HOTEL

RODZINNA WIELKANOC W GACA Fit HOTEL

Komentarze są wyłączoneLuty 1, 2016  ·  w Oferty

Każdego, kto zbliżające się święta chciałby spędzić w niezapomniany sposób, zapraszamy serdecznie do naszego hotelu w Kazimierzu Dolnym. W czasie Wielkanocy GACA Fit HOTEL wypełni się zapachem świątecznych, ale lekkich potraw, a na wszystkich gości, małych i dużych, czekać będzie wiele wyjątkowych atrakcji.

f4a9dccd43dbbdf723c21baf47aa0653_e3136a

Wielkanoc w GACA Fit HOTEL to doskonała alternatywa dla świąt spędzanych przy stole. Tutaj każdego dnia hotelowa kuchnia będzie serwować świąteczne, ale zdrowe dania w stylu fit. Natomiast czas pomiędzy posiłkami zostanie wypełniony tak, że nikt spośród gości nawet przez chwilę nie będzie się nudzić.

WP_20150404_012-2

W programie świątecznego pobytu są między innymiwarsztaty wykonywania tradycyjnych pisanek, palm i innych ozdób świątecznych. Nie zabraknie też okazji, by poznaćwielkanocne zwyczaje charakterystyczne dla Kazimierza Dolnego i zwiedzić to malownicze miasteczko z przewodnikiem. Ponadto, jak nakazuje tradycja, w Wielką Sobotę będzie można uczestniczyć w święceniu pokarmów. Każda rodzina otrzyma oczywiście własny koszyczek.

SPA- (9)

Oprócz tego w wolnym czasie będzie można bezpłatniekorzystać ze strefy SPA i relaksować się w jacuzzi, saunie suchej i łaźni parowej. Goście otrzymają także rabat nazabiegi kosmetyczne oraz usługi z zakresu odnowy biologicznej. Profesjonalnie przygotowany zespół SPA & Wellness będzie służył pomocą w doborze najwłaściwszych zabiegów dla danej osoby.

Do dyspozycji gości będzie także kącik biblioteczny, bilard i tenis stołowy. Dzieci będą mogły natomiast spędzać czas wkąciku gier i zabaw. Wezmą także udział w poszukiwaniach wielkanocnego króliczka.

Polędwiczka wieprzowa w sosie pieprzowym serwowana z kaszą pęczak  (3)

Na ten wyjątkowy, wielkanocny pobyt zapraszamy w dniach 25-28 marca. Osoby, które będą spędzać święta w GACA Fit HOTEL i zechcą zostać w hotelu dłużej, będą mogły skorzystać z 30-procentowego rabatu na kolejną dobę.


Szczegółowe informacje dostępne są na stronie rezerwacji.

WIELKANOC W GACA Fit HOTEL_2016 ost.-page-001

0