Jesteś tutaj:  Do domu  /   Oferty  /   Poczuj się piękniej latem w GACA Fit HOTEL

Poczuj się piękniej latem w GACA Fit HOTEL

Poczuj się piękniej latem w GACA Fit HOTEL

Komentarze są wyłączoneLipiec 1, 2015  ·  w Oferty

Lato to szczególny czas, kiedy bardziej dbamy o siebie, chcąc się podobać innym, ale przede wszystkim sobie, lubić siebie i czuć się dobrze z samym sobą. Od tego zaczyna się inne, lepsze spojrzenie na świat, od tego więcej w nas radości i emanowania nią na zewnątrz. Dlatego zachęcamy: poczuj się piękniej w ten letni czas! Dla siebie i swoich bliskich.

Na pewno pomoże Ci w tym zespół profesjonalistów z GACA Fit HOTEL w Kazimierzu Dolnym.

Zapraszamy na letni wypoczynek połączony z relaksem w hotelowym SPA & Wellness. To dla Państwa wyposażyliśmy nasz hotel w jacuzzi, saunę suchą i łaźnię parową, gabinety kosmetyczne i gabinety masażu. Korzystamy ze świetnych kosmetyków polskiej firmy Norel – pomagających skutecznie ujędrnić ciało i zmniejszyć niekorzystne efekty wizualne skóry, zarówno podczas procesu odchudzania jak i w normalnych warunkach.

W naszej ofercie posiadamy szeroką gamę zabiegów, zarówno na twarz, jak i na ciało (zabiegi kosmetyczne postawowe i uzupełniające), rytuały pielęgnacyjne oraz zabiegi fizjoterapeutyczne.

IMG_7178

Szczególnie polecamy niezwykle efektywne zabiegi przy użyciu aparatu Eximia (jednego z trzech w Polsce) modelującego ciało i owal twarzy, skutecznie redukującego cellulit i tkankę tłuszczową, poprawiającego elastyczności i sprężystość skóry.

Goście GACA Fit HOTEL, szczególnie Gacowicze, którzy tak licznie odwiedzają nas od początku, potwierdzają, że nasze zabiegi w połączeniu z odpowiednim wysiłkiem fizycznym i intensywnymi masażami ujędrniającymi całe ciało już po kilku dniach przynoszą rewelacyjne i widoczne gołym okiem efekty. Spada waga ciała, ale też bardzo wyraźnie zmniejszają się obwody naszych pacjentów (w pasie, udach, biodrach). W zamian za to pojawia się coraz więcej radości, jeszcze więcej motywacji do działania … i przekonania, że warto zatroszczyć się o siebie. Spróbuj i Ty! 

0