Jesteś tutaj:  Do domu  /   Oferty  /   Po wakacjach przyjedź do GACA Fit HOTEL w Kazimierzu Dolnym

Po wakacjach przyjedź do GACA Fit HOTEL w Kazimierzu Dolnym

Po wakacjach przyjedź do GACA Fit HOTEL w Kazimierzu Dolnym

Komentarze są wyłączoneWrzesień 2, 2015  ·  w Oferty

Choć trwa lato i trudno będzie nam się pogodzić z jego końcem, już dzisiaj warto zaplanować wolny czas po wakacjach. Krótki wyjazd do GACA Fit HOTEL w Kazimierzu Dolnym może być przedłużeniem letnich podróży, gdzie równocześnie szybko uda nam się zredukować kilka zbędnych wakacyjnych kilogramów.

Wspaniały czas lata, relaksu i wypoczynku minie, a kiedy wrócimy z urlopów, warto spojrzeć w przyszłość, by zaplanować wolny czas jesienią. Większość powróci do swoich stałych zajęć i stałej aktywności. Dla wielu osób będzie to praca nad formą, szczupłą sylwetką, zdrowiem, zwłaszcza jeśli z wakacyjnych podróży przywieźli dodatkowe kilogramy. Aby jednak skutecznie powrócić do formy i odzyskać szczupłą sylwetkę, najlepiej oddać się w ręce fachowców.

Idealnym rozwiązaniem dla tych, którzy pragną zgubić wakacyjne kilogramy, ale równocześnie chcieliby jeszcze przedłużyć atmosferę letniego wypoczynku – będzie przyjazd do GACA Fit HOTEL w Kazimierzu Dolnym na turnus odchudzający. To wspaniała okazja, by zgubić dodatkowe kilogramy, które pojawiły się w czasie lata, zadbać o formę, zdrowie oraz relaks. To połączenie programu odchudzającego z wypoczynkiem.

taras

Czas spędzony w GACA Fit HOTEL w Kazimierzu Dolnym wiąże się bowiem z wyciszeniem, relaksem, naładowaniem pozytywną energią. Sprzyjają temu komfortowe warunki hotelu, malownicze położenia w dolinie otoczonej lasem oraz magiczna atmosfera Kazimierza Dolnego. Przebywając w takim miejscu, szybko zapominamy o tym, że jesteśmy uczestnikami turnusu odchudzającego! – Korzystałem z masaży, jacuzzi, sauny, a wieczorem wspaniale było posiedzieć i porozmawiać z pozostałymi uczestnikami turnusu. – wspomina swój pobyt na turnusie odchudzającym w GACA Fit HOTEL Maciej Łapiński, uczestnik akcji „Możesz wszystko”, który schudł 6 kg!

wawoz

Warto pośpieszyć się z decyzją o zarezerwowaniu jesiennego terminu – we wrześniu, a jeśli zabraknie miejsc – to w październiku. Liczba miejsc jest ograniczona, a chętnych nie brakuje.

pokoje

Zapraszamy już teraz!

Fot. Agnieszka Kozłowska

0