Jesteś tutaj:  Do domu  /   Oferty  /   Pierwsze urodziny GACA Fit HOTEL: To był rok pełen sukcesów i wzruszeń!

Pierwsze urodziny GACA Fit HOTEL: To był rok pełen sukcesów i wzruszeń!

Pierwsze urodziny GACA Fit HOTEL:  To był rok pełen sukcesów i wzruszeń!

Komentarze są wyłączoneStyczeń 7, 2016  ·  w Oferty

Już od roku autorski hotel Konrada Gacy gości osoby, które pragną zadbać o swoje zdrowie, sylwetkę i samopoczucie lub zaznać prawdziwego relaksu. To właśnie tutaj, w GACA Fit HOTEL, setki pacjentów rozpoczynają swoją przygodę z Mądrym Odchudzaniem i przekonują się, że są w stanie naprawdę odmienić swoje życie.

GACA Fit HOTEL w Kazimierzu Dolnym to wyjątkowe miejsce. Powstało rok temu z myślą o osobach zmagających się z problemem nadwagi i otyłości. Dzięki profesjonalnej opiece personelu GACA Fit HOTEL i wsparciu ekspertów GACA SYSTEM w czasie pobytu w hotelu osoby te mogą rozpocząć proces odchudzania i już po tygodniu zobaczyć pierwsze efekty.

2

Służą temu Startery Motywacyjne, czyli turnusy, które GACA Fit HOTEL organizuje regularnie od początku swojej działalności. Ich uczestnicy spędzają w hotelu osiem dni. W tym czasie odbywają m. in. konsultacje z ekspertem GACA SYSTEM, otrzymują indywidualną dietę i program treningowy.

Krok ku wielkim zmianom

Mogłoby się wydawać, że osiem dni to niedużo, a jednak w tym czasie wielu naszych gości zmienia swoje nastawienie do wielu kwestii wręcz o 180 stopni. Przekonują się, że można zmienić swoją dietę na zdrowszą, tryb życia na bardziej aktywny, a przede wszystkim opanować otyłość – mówi Agnieszka Duda-Sojko, dyrektor GACA Fit HOTEL. – Pobyt jest często ważnym przeżyciem, pełnym wzruszeń. Dlatego uczestnicy każdego turnusu zapadają nam w pamięć i cieszymy się, gdy później możemy z nimi utrzymywać kontakt.

Bohaterowie Odchudzania na Śniadanie podczas realizacji zdjęć(1)

Choć hotel działa od stosunkowo niedawna, w Starterach Motywacyjnych wzięło udział już prawie 450 osób. Dla wielu z nich był to pierwszy kontakt z Mądrym Odchudzaniem, ale nie pierwsza próba zredukowania wagi.

O GACA SYSTEM najpierw dowiedziała się moja żona, oglądając w telewizji program z udziałem pana Konrada Gacy. Poszukała później bliższych informacji w Internecie i postanowiła wysłać mnie na turnus. Jestem osobą otwartą, więc nie musiała mnie długo namawiać. Pojechałem i rozpocząłem odchudzanie. To nie była moja pierwsza próba, ale ta była skuteczna. Turnus kończyliśmy pod hasłem „gacujemy, to schudniemy” i rzeczywiście przez cały proces schudłem ponad 50 kilogramów, a obecnie jestem już na etapie wyprowadzenia z diety – mówi Tomasz Karbowniczek, który w marcu 2015 r. z wagą ponad 152 kg przyjechał do GACA Fit HOTEL na Starter Motywacyjny.

Setki zrzuconych kilogramów

Uczestnicy turnusów w czasie pobytu w hotelu tracą zwykle po kilka kilogramów, ale rekordziści w tak krótkim czasie chudli nawet powyżej 12 kg i tracili po kilkanaście centymetrów w obwodach talii oraz ud.

Wśród osób, które pod tym względem osiągnęły najlepsze wyniki, jest Elżbieta Kulczyńska z Warszawy. Obecnie jest już po procesie odchudzania i cieszy się piękną, smukłą sylwetką. Doskonale pamięta jednak swój pobyt na turnusie w GACA Fit HOTEL.

5

Pierwszy tydzień procesu nie był łatwy. Dieta bardzo różniła się od mojego sposobu odżywiania, a gdy w pokoju hotelowym zobaczyłam olbrzymie ilości wody do wypicia, to pomyślałam, że czeka mnie katastrofa. A jednak udało się! Uzyskałam najlepszy wynik spośród wszystkich uczestników turnusu. Straciłam 9 cm w talii i po powrocie, z pozytywnym nastawieniem, kontynuowałam proces w GACA CENTRUM w Warszawie – wspomina Elżbieta Kulczyńska. – Cieszę się, że pojechałam na turnus. Wyjazd dał mi motywację i pokazał, że warto realizować proces odchudzania. Gdybym zaczynała sama, w domu, mogłoby mi się nie udać.

Strater

Wiedza, energia i motywacja

Doskonałe wyniki osiągnięte podczas pobytu w GACA Fit HOTEL zmotywowały do dalszego działania wiele osób. Jednak w czasie turnusów nie chodzi o samo bicie rekordów. Najważniejsze jest to, by ich uczestnicy, bez względu na początkowy wynik, ani na swój wiek, stan zdrowia, czy ilość kilogramów, jaką mają do zrzucenia, potrafili kontynuować odchudzanie właśnie tak, jak zrobiła to pani Elżbieta Kulczyńska.

Eksperci GACA SYSTEM i cały personel hotelu służą im więc wsparciem, wiedzą i wskazówkami. To szczególnie istotne dla osób, które z uwagi na odległość dzielącą ich od ośrodków GACA CENTRUM, po powrocie do domu, chcą odchudzać się korzystając z platformy online. – W czasie pobytu w GACA Fit HOTEL otrzymałem dużo wsparcia i zdobyłem motywację do działania. Nawiązałem też znajomości z innymi uczestnikami turnusu i z kilkoma osobami utrzymuję kontakt do tej pory. Gdyby nie ten wyjazd, nie mógłbym realizować procesu odchudzania w systemie online – przyznaje Krzysztof Kurowski, który był uczestnikiem pierwszego turnusu odchudzającego w GACA Fit HOTEL i schudł już 85 kilogramów.

3e884b70d0419c106dcc50ca3f7baa24_9aa0e9

Ważnym źródłem motywacji, docenianym przez wielu pacjentów, są po prostu rozmowy. – W czasie pobytu w GACA Fit HOTEL bardzo wiele dały mi konsultacje z psychologiem, ekspertem GACA SYSTEM oraz kontakt z innymi uczestnikami turnusu. Gdybym tam nie pojechał, tylko próbował zacząć odchudzanie w domu według zaleceń z kartki, to pewnie nie osiągnąłbym celu. Pomyślałbym, że nie można wyeliminować cukru z diety, że nie można nie solić… a na turnusie mogłem o to wszystko zapytać. Myślę, że niektórzy pracownicy hotelu nawet nie zdają sobie sprawy, jak ważne jest to, że zawsze są gotowi udzielać odpowiedzi na wszystkie pytania – mówi Tomasz Karbowniczek.

Miejsce, do którego chce się wracać

Swoją zasługę może mieć w tym także gościnna, przyjazna atmosfera panująca w GACA Fit HOTEL. – Byłem w wielu hotelach i muszę powiedzieć, że w GACA Fit HOTEL obsługa jest lepsza niż w niejednym hotelu pięciogwiazdkowym. Po turnusie przyjechałem tam ponownie na święta Wielkanocne, bo czułem, że zostając w domu mógłbym przerwać dietę. Spędziliśmy wtedy z żoną bardzo miły czas – przyznaje Krzysztof Kurowski.

7

Niektórych gości w hotelu spotykają ponadto bardzo pozytywne niespodzianki. – Kiedy przyjechałam na turnus, weszłam do hotelu i witałam się z paniami na recepcji, obok przechodził pan Konrad. Zatrzymał się i podał mi rękę. Byłam zaskoczona, że powitał mnie osobiście i wywarło to na mnie bardzo pozytywne wrażenie – wspomina Elżbieta Kulczyńska.

Pomimo wysiłku, jaki jednak wiąże się z odchudzaniem, GACA Fit HOTEL dla wielu osób staje się miejscem, do którego warto przyjechać, by po prostu wypocząć. – Chociaż zakończyłam już proces odchudzania, to można powiedzieć, że żyję wszystkim, co związane jest z GACA SYSTEM. Na turnusie poznałam koleżankę, z którą obecnie bardzo blisko się przyjaźnię. Razem chodzimy do GACA CENTRUM, razem spędzamy czas i razem wybieramy się na urlop. Na pewno za kilka miesięcy odwiedzimy też jeszcze Kazimierz – zapowiada Elżbieta Kulczyńska.

Zdrowy wypoczynek dla każdego

Co niezwykle ważne, w hotelu Konrada Gacy pacjenci mogą spędzać czas zdrowo i aktywnie. Posiłki z diety przygotowuje im hotelowa kuchnia, a sala treningowa umożliwia wykonywanie zaleconych ćwiczeń. W strefie SPA & Wellness pacjenci mogą natomiast relaksować się i korzystać z dodatkowych zabiegów kosmetycznych oraz masaży. Przede wszystkim mogą jednak poznać inne osoby realizujące proces odchudzania i nawiązać znajomości, które często przeradzają się w przyjaźnie. Jedną z najwspanialszych okazji właśnie do tego, aby w GACA Fit HOTEL spotkać się z innymi pacjentami, był z pewnością ubiegłoroczny Zlot Gacowiczów z całego świata, połączony z wyborami miss i mistera. Kolejny odbędzie się w hotelu już w czerwcu.

8

9

10

GACA Fit HOTEL organizuje również wiele innych wydarzeń w stylu fit. W hotelu Konrada Gacy można między innymi spędzić rodzinne święta, romantyczne walentynki, a także – o czym wiele osób przekonało się niedawno – wspaniałego sylwestra.

plakaty

Z tych wyjątkowych propozycji korzystają nie tylko osoby realizujące proces odchudzania. Hotel odwiedzają także goście, którzy chcą po prostu skorzystać z jego wyjątkowej oferty – odpocząć w miłej atmosferze, skorzystać z luksusowych zabiegów pielęgnacyjnych i przede wszystkim spróbować lekkich, zdrowych i pysznych dań kuchni fit. Oryginalne menu i niepowtarzalny charakter tego miejsca coraz częściej sprawia również, że organizowane są tutaj spotkania firmowe.

Kolejny rok – kolejne wyzwania

GACA Fit HOTEL zawsze tętni więc życiem. – I to na pewno się nie zmieni. Zwłaszcza, że chcemy gościć coraz więcej osób, również na Starterach Motywacyjnych. Już za kilka dni rozpoczynamy kolejny turnus i co ważne, styczeń będzie pierwszym miesiącem, kiedy będziemy organizowali aż dwa takie pobyty – mówi Agnieszka Duda-Sojko z GACA Fit HOTEL.  – Mamy nadzieję, że jeszcze więcej osób rozpocznie dzięki temu swoją przygodę z odchudzaniem i dołączy do grona przyjaciół naszego hotelu.

1891104_840289532658336_7885762530399680486_n

0