Jesteś tutaj:  Do domu  /   Oferty  /   Pielęgnacja i odprężenie – żurawinowy zabieg w GACA Fit HOTEL

Pielęgnacja i odprężenie – żurawinowy zabieg w GACA Fit HOTEL

Pielęgnacja i odprężenie – żurawinowy zabieg w GACA Fit HOTEL

Komentarze są wyłączoneGrudzień 18, 2015  ·  w Oferty

Zabiegi kosmetyczne mogą wpływać nie tylko na to, jak wyglądamy, ale również na nasze samopoczucie. Właśnie takie działanie ma Rytuał Żurawinowy, który wspaniale odżywia skórę i doskonale relaksuje.

Zabieg ten trwa dwie godziny i obejmuje całe ciało. Polecamy go osobom, których skóra wymaga intensywnego nawilżenia, uelastycznienia i regeneracji. Jednak Rytuał Żurawinowy to także doskonała forma odnowy biologicznej oraz sposób na odprężenie i wypoczynek.

Składa się z trzech etapów. Pierwszym z nich jest peeling. Wykonujemy go z użyciem kosmetyku zawierającego ekstrakt z żurawiny, proszek pumeksowy, masło shea oraz witaminę E.

Drugim etapem Rytuału Żurawinowego jest nałożenie maski, która nawilża skórę i pobudza mikrocyrkulację. Zawarty w niej ekstrakt z owoców żurawiny stymuluje syntezę kolagenu, neutralizuje wolne rodniki i wzmacnia naczynka krwionośne. Dzięki wykonanemu wcześniej peelingowi, aktywne składniki maski mogą głębiej wnikać w naskórek. Dodatkowo działanie kosmetyku wzmacniamy, owijając ciało w folię. Osoba korzystająca z zabiegu, w zależności od swoich preferencji, może następnie udać się do sauny na 15-20 minut lub pozostać w gabinecie przykryta kocykiem.

Rytuał kończy się masażem, który działa liftingująco i poprawia krążenie. Wykonujemy go z użyciem satynowego olejku, zawierającego olej z pestek żurawiny i winogron. Kosmetyk ten zapewnia odpowiednią równowagę wodno-lipidową i sprawia, że skóra jest aksamitnie miękka, idealnie nawilżona oraz pełna blasku.

Finalny efektem Rytuału Żurawinowego jest znaczna poprawa wyglądu i stanu skóry. Staje się ona lepiej nawilżona, dotleniona, odżywiona oraz bardziej odporna na procesy starzenia. Natomiast osoba korzystająca z tego dwugodzinnego zabiegu, po jego zakończeniu, czuje się odprężona i wypoczęta.

Zapraszamy więc serdecznie do skorzystania z Rytuału

0