Jesteś tutaj:  Do domu  /   Oferta indywidualna (cennik)

Oferta indywidualna (cennik)

To najbardziej zindywidualizowana typowo hotelowa oferta dla wszystkich, którzy chcą przyjechać do Kazimierza Dolnego i naszego hotelu, korzystając z komfortowych noclegów, menu restauracyjnego w wersji fit oraz innych usług oferowanych przez GACA FIT HOTEL, wśród których szczególnie polecamy szeroką gamę naszych efektywnych zabiegów kosmetycznych i masaży.

Nasi goście hotelowi mogą skorzystać ze śniadań w formie bufetu szwedzkiego, pozostałe posiłki serwowane są z karty menu, w której mamy wiele pysznych dań, przystwek i deserów kuchni fit, z której słynie nasz hotel.

2
Ze względu na profil fithotelu oferujemy również możliwość aktywnego wypoczynku korzystając z sali treningowej, w której pod okiem trenera można wykonywać ćwiczenia aerobowe na bieżni, rowerach stacjonarnych, orbitreku, vacu (bieżnia z próżnią podciśnieniową) oraz na platformie wibracyjnej vibro.

1
Natomiast dla prawdziwego zrelaksowania się oferujemy strefę Wellness z jacuzzi i dwiema saunami (suchą i wilgotną), ale także rowery, tenis stołowy i bilard.

W wybrane weekendy hotel oferuje również możliwość bezpłatnego zwiedzenia miasta z przewodnikiem, prezentację domowej pielegnacji ciała z automasażem albo wykład kosmetyczny.

4
Na życzenie naszych gości zamówimy również dla Państwa bryczki, meleksy, przejażdżkę saniami, bądź inne atrakcje dostosowane do indywidualnych oczekiwań.

Każdy z naszych pokoi jest wyposażony w pełny węzeł sanitarny z łazienkami z prysznicem, ręcznikami, szlafrokami i podstawowymi kosmetykami. W całym obiekcie jest sieć wi-fi a przy hotelu monitorowany bezpłatny parking, zamykany na noc.

Hotelowa recepcja czynna całą dobę jest do Państwa dyspozycji – tel. 22 349 22 88 w. 8.

Cennik (do 31.03.2017):

Pokój Comfort:
2 os. – 270 zł (ze śniadaniami), 230 zł (bez śniadań),
1 os. – 230 zł (ze śniadaniem), 210 zł (bez śniadania),
Pokój Junior Suite:
2 os. – 330 zł (ze śniadaniami), 290 zł (bez śniadań),
1 os. – 300 zł (ze śniadaniem), 280 zł (bez śniadania),
Apartament:
2 os. – 410 zł (ze śniadaniami), 370 zł (bez śniadań),
1 os. – 370 zł (ze śniadaniem), 350 zł (bez śniadania).
Dzieci:
do 5 lat śpiące w łóżku rodziców – gratis
dzieci 6–12 lat – 60% ceny za osobę dorosłą
od 13 lat – jak osoba dorosła.