Jesteś tutaj:  Do domu  /   Oferty  /   Odżywcza moc alg

Odżywcza moc alg

Odżywcza moc alg

Komentarze są wyłączoneGrudzień 4, 2015  ·  w Oferty

Dzięki swoim unikalnym właściwościom algi morskie są cenionym składnikiem wielu kosmetyków. Doskonale pomagają m. in. w ujędrnianiu i uelastycznianiu skóry. Osoby, które realizują proces odchudzania, zapraszamy więc do naszego gabinetu kosmetycznego na Alga Mineral Mask – profesjonalny, detoksykująco-ujędrniający zabieg na ciało.

Maska w postaci błota algowego doskonale nawilża i odżywia skórę, a także przyspiesza metabolizm komórkowy. Producent tego preparatu, ceniona polska firma Norel, wzbogaciła go ponadto o kompleks wyszczuplający, zawierający m. in. kofeinę i L-karnitynę.

Algi, kluczowy składnik maski, wspomagają proces spalania tkanki tłuszczowej i modelowania sylwetki. Ułatwiają też walkę z cellulitem. Po zabiegu z użyciem tego preparatu poprawia się również mikrokrążenie i przyspiesza się przemiana materii w komórkach skóry. Składniki maski wpływają więc pozytywnie także na proces detoksykacji.

Dla osiągnięcia optymalnych rezultatów preparat Alga Mineral Mask nakładamy na ciepło, po wykonanym uprzednio peelingu z nagietka. Dzięki temu aktywne substancje lepiej wnikają w tkanki. Z kolei na zakończenie zabiegu, aby skóra była miękka i aksamitna w dotyku, stosujemy balsam.

Najważniejszym efektem, jaki finalnie uzyskujemy dzięki Alga Mineral Mask, jest ujędrnienie ciała i uelastycznienie skóry. Zabieg polecamy zatem szczególnie tym osobom, które są w trakcie kuracji odchudzającej lub już ją zakończyły, a także kobietom po ciąży i po karmieniu. Maska z pewnością pomoże również zniwelować problemy wynikające ze złej przemiany materii. Rekomendujemy ją także osobom, których skóra jest przesuszona i utraciła właściwe napięcie.

Na indywidualne konsultacje, w sprawie tego i innych zabiegów na ciało oraz twarz, zapraszamy do gabinetu kosmetycznego w GACA Fit HOTEL.

1