Jesteś tutaj:  Do domu  /   Oferty  /   Odchudzanie może być przyjemne!

Odchudzanie może być przyjemne!

Odchudzanie może być przyjemne!

Komentarze są wyłączoneLipiec 25, 2015  ·  w Oferty

Odchudzanie może być przyjemne, zwłaszcza jeśli przebiega w malowniczo położonym miejscu,w komfortowych warunkach i w przyjacielskiej atmosferze. Może być też wyjątkowo skuteczne, dzieje się tak wtedy, kiedy odbywa się pod okiem ekspertów z dużą wiedzą i doświadczeniem. Czy to możliwe?

Możliwe! Ale tylko podczas turnusu odchudzającego w GACA Fit HOTEL w Kazimierzu Dolnym. Aby osiągnąć zamierzony efekt, trzeba wybrać dobrą ofertę. Ośmiodniowy turnus odchudzający to w tym wypadku czas relaksu, wypoczynku, nawet lenistwa, a proces odchudzania przebiega mimowolnie, bez wysiłku. Zrzucanie kilogramów naprawdę może być przyjemne, a wszystko to dzięki specjalnie przygotowanemu programowi odchudzającemu, którego autorem jest Konrad Gaca, specjalista leczenia otyłości.

Uczestnicy turnusu odchudzającego mają dzień wypełniony spotkaniami z ekspertami i warsztatami, zabiegami kosmetycznymi, masażami, treningami. Są też zajęcia integracyjne, wycieczki po Kazimierzu Dolnym, ogniska, wspólne wyjścia. Czas upływa na rozmowach na tarasie, gdzie w piękną letnią pogodę nie brakuje chętnych do opalania.

1 (2).jpg_0004_turnus- (3)

- Warsztaty motywacyjne dały mi ogromną siłę, energię, dużą motywację do dalszego zrzucania kilogramów! Wiem, że dam radę. – wspomina swój pobyt w GACA Fit HOTEL Elżbieta Nowak z Zamościa. – Taka wspólna rozmowa bardzo pomaga, teraz wiem, że inni mają podobne problemy do moich. – mówi pani Elżbieta. 

Ci, którzy wolą czynny wypoczynek na świeżym powietrzu mogą wybrać się na wycieczkę rowerową po okolicy, hotel bowiem dysponuje rowerami. Będzie też wieczór zarezerwowany na taniec! Wieczorek taneczny przy karaoke to wspaniała okazja do zawarcia nowych znajomości i przyjaźni. Można również zagrać w badmintona.

1 (2).jpg_0000_turnus- (7)

Podczas turnusu odchudzającego nie uciekniemy od aktywności fizycznej. I te zajęcia są urozmaicone, różnorodne, z niespodzianką. Zajęcia „karate w rytmie fit” prowadzi bowiem mistrzyni świata w karate Justyna Marciniak! Są też ćwiczenia na matach, w strefie fitness, na rowerkach i bieżniach.

A po treningu najlepiej odprężyć się podczas masażu, w jacuzzi, w saunie suchej lub łaźni parowej z aromaterapią. Strefa SPA & WELLNESS oraz gabinety kosmetyczne czekają i kuszą różnorodnością zabiegów. Zwłaszcza warto skorzystać z tych redukujących cellulit i tkankę tłuszczową. Wykonywane są przez masażystów manualnie i przy użyciu aparatu najwyższej jakości Eximia, jednego z trzech dostępnych w Polsce. – Dzięki zabiegom kosmetycznym i masażom w ciągu 8 dni pobytu w GACA Fit HOTEL mój obwód bioder zmniejszył się o 5 cm! Byłam zachwycona takim efektem i umiejętnościami manualnymi masażystki. – wspomina swój pobyt w styczniu 2015 r. na turnusie odchudzającym „Starter motywacyjny” Marzena Marczak.

O tym, jak dbać o kondycję skóry po zakończeniu turnusu, czyli w domu, uczestnicy turnusów odchudzających dowiadują się podczas wykładów prowadzonych przez Katarzynę Ziółek, kierownik SPA & WELLENESS GACA Fit HOTEL oraz kosmetyczkę Agnieszkę Bojanowicz. Taki warsztat z ekspertkami daje każdemu biorącemu w nim udział możliwość uzyskania porad na temat indywidualnej pielęgnacji ciała i twarzy. Uczestnicy dowiadują się m.in. jak samodzielnie wykonać masaż ciała, aby był skuteczny i przyniósł efekt ujędrnienia i redukcji cellulitu.

1 (2).jpg_0002_turnus- (5)

Z 8-dniowego turnusu odchudzającego uczestnicy wynoszą dużą wiedzę na temat zasad Mądrego Odchudzania. Jak się odżywiać, jak komponować posiłki, czego unikać, a co na stałe wprowadzić do codziennego jadłospisu. To cenna wiedza, opracowana przez Konrada Gacę, dzięki której schudły już tysiące osób. O przestrzeganie tych zasad w restauracji hotelowej dba Emil Sojko, szef kuchni GACA Fit HOTEL oraz ekspert kulinarny GACA SYSTEM, który podczas turnusów prowadzi wykłady kulinarne. – Wykład ma za zadanie przekazać główne informacje o diecie oraz sposobach przyrządzania posiłków w domu. – mówi Emil Sojko. Po wykładzie zawsze jest czas na pytania, stąd uczestnicy mogą dokładnie dopytać o szczegóły diety pod kątem swoich indywidualnych potrzeb.

1 (2).jpg_0003_turnus- (4)

Odchudzanie w domowym zaciszu, bez wsparcia ekspertów często kończy się powrotem do wcześniejszej wagi. Turnus odchudzający to kompleksowe odchudzanie według zasad opracowanych przez eksperta z ogromną wiedzą i doświadczeniem. Jeśli uczestnicy będą stosowali się do tych zasad pozostaną szczupli, zdrowi, sprawni fizycznie.

- Dla mnie GACA Fit HOTEL to wyjątkowe miejsce, gdzie warunki i atmosfera sprzyjają wszystkim, którzy chcą się odchudzić. A Kazimierz Dolny? Po prostu piękny! -  z sentymentem wspomina swój pobyt w GACA Fit HOTEL Elżbieta Nowak.

Fot. Dorota Szczuka

0