Jesteś tutaj:  Do domu  /   Oferty  /   Odchudzanie, motywacja, relaks! GACA Fit HOTEL zaprasza w maju

Odchudzanie, motywacja, relaks! GACA Fit HOTEL zaprasza w maju

Odchudzanie, motywacja, relaks! GACA Fit HOTEL zaprasza w maju

Komentarze są wyłączoneKwiecień 27, 2017  ·  w Oferty

Jeśli zależy Ci na mocnych spadkach kilogramów i obwodów oraz na zyskaniu jak największej motywacji, wczasy odchudzające w GACA Fit HOTEL są idealnie dla Ciebie. Rekordziści zredukowali w czasie 8 dni turnusu nawet 8 kg!

Najbliższe wczasy odchudzające w GACA Fit HOTEL w Kazimierzu Dolnym zaczynamy już 7 maja. Wiosna to idealny czas na podjęcie nowego wyzwania w życiu!

Do tej pory z inspirującej oferty wczasów skorzystało już prawie 800 osób, którzy łącznie zredukowali już ponad 3 tysiące kilogramów!

2

Liczby mówią same za siebie – średnio uczestnicy turnusu redukują od 3 do 5,5 kg, a ich obwody w tali i biodrach maleją nawet o 4,5 cm! Rekordziści zredukowali aż 8 kg, 9 cm w talii, 9 cm w biodrach i 6 cm w udzie!

Co zyskasz dzięki udziałowi w turnusie?

  • mocną redukcję kilogramów i obwodów dzięki indywidualnie dobranej diecie i aktywności fizycznej,

  • uzyskasz wiedzę, jak odżywiać się i ćwiczyć, żeby nie popełniać podstawowych błędów,

  • poznasz tajniki terapii Konrada Gacy!

3

Co nas wyróżnia pośród innych turnusów?

Oprócz widocznych efektów, które uzyskasz, oraz zdobycia edukacji, która będzie ważnym elementem na przyszłość, nie zostawimy Cię samego z uzyskanymi wynikami! Jako jedyni w Polsce zaproponujemy Ci możliwość kontynuowania odchudzania w swoim miejscu zamieszkania. Jeśli tylko zechcesz, to będziesz mógł kontynuować odchudzanie! Będziesz mógł to zrobić albo w naszych stacjonarnych ośrodkach lub dzięki naszej innowacyjnej platformie odchudzającej online poprzez system wideokonsultacji. Ten wybór należy do Ciebie i dokonasz go dopiero na samym końcu turnusu, oceniając korzyści, jakie uzyskałeś.

4

W programie pobytu są także:

  • warsztaty motywacyjne z psychologiem i terapeutą GACA SYSTEM,

  • warsztaty kulinarne i kosmetyczne,

  • bardzo przydatne warsztaty automasażu ciała,

  • „Taniec w rytmie fit”, który poprowadzi pełna energii Iwona Pavlović – tancerka i ambasadorka GACA SYSTEM!

5

To nie wszystko! Pobyt w GACA Fit HOTEL to także relaks w komfortowych warunkach, w pięknym otoczeniu Kazimierza Dolnego! Do dyspozycji gości oddajemy bez dodatkowych opłat strefę Wellness: jacuzzi, dwie sauny oraz strefę wypoczynku. Zachęcamy również do skorzystania z bogatej oferty gabinetów odnowy biologicznej i masaży ze specjalnym 10-procentowym rabatem!

Najbliższe wczasy odchudzające zaczynamy już 7 maja! Zapisy trwają! Rezerwacji możesz dokonać na stronie: www.rezerwacje.gacafithotel.pl/turnusy

Chcesz dowiedzieć się więcej? Zajrzyj na www.gacafithotel.pl lub zadzwoń do GACA Fit HOTEL: 22 349 22 88 wew. 2.

0