Jesteś tutaj:  Do domu  /   Oferty  /   Nowości w hotelu GACA Fit HOTEL: Pakiet dla gacowiczów i Gaca Relax!

Nowości w hotelu GACA Fit HOTEL: Pakiet dla gacowiczów i Gaca Relax!

Nowości w hotelu GACA Fit HOTEL: Pakiet dla gacowiczów i Gaca Relax!

Komentarze są wyłączoneKwiecień 27, 2015  ·  w Oferty

W ofercie GACA Fit HOTEL pojawiły się kolejne inspirujące nowości. To wyjątkowe pakiety „Dla gacowiczów” oraz „Gaca Relax”! Dowiedzcie się o nich więcej!

Na stronie turnusygacafithotel.pl można już dokonywać rezerwacji pobytów!

PAKIET DLA GACOWICZÓW

Kochani gacowicze, mamy dla Was unikatową ofertę wspaniałego wypoczynku. Po raz pierwszy wczasy nie będą oznaczały konieczności wyjścia z diety!

Zapraszamy do skorzystania z 3 lub 8-dniowego pakietu „Dla gacowiczów”, podczas którego można, cały czas trzymając się swojej diety, wspaniale odpocząć, odprężyć się oraz zmotywować do dalszego odchudzania.

To oferta dla osób, które odchudzają się z nami w stacjonarnych ośrodkach odchudzania GACA CENTRUM lub poprzez platformę odchudzania gacasystem.pl, a chcą przy tym trochę się zrelaksować i zdobyć dodatkową motywację.

Najważniejszą zaletą pakietu jest to, że podczas pobytu cały czas kontynuujecie Waszą indywidualnie dobraną dietę w ramach programu GACA SYSTEM, a my przygotowujemy dla Was ustalone potrawy. W programie pobytu także m.in. warsztat motywacyjno-edukacyjny, a także możliwość odprężenia się i zadbania o poprawę wyglądu w strefie SPA & Wellness.

Dowiedz się więcej o pakiecie „Dla gacowiczów” i jego atrakcjach.

GACA RELAX

3, 6 lub 8-dniowego pakiet „Gaca Relax” to niezwykła oferta dla wszystkich, którzy chcą zdrowo i aktywnie wypocząć, smakując GACA Menu – czyli pysznej kuchni fit Konrada Gacy i korzystając z wielu atrakcji, ale nie uczestnicząc w typowym turnusie odchudzającym.

Naszym celem jest zainspirowanie Państwa do dbania o swoje zdrowie każdego dnia! Stawiamy na optymizm, radość życia, ruch i mnóstwo pozytywnej energii.

Oferujemy cztery posiłki dziennie z menu kuchni fit Konrada Gacy, możliwość korzystania z sali fitness oraz naszej strefy SPA: jacuzzi, dwóch saun, strefy wypoczynku. W ofercie znajdziecie Państwo także zestaw zabiegów kosmetycznych i masaży w strefie SPA & Wellness, dzięki którym doskonale się zrelaksujecie, a także wiele innych atrakcji.

Dowiedz się więcej o pakiecie „Gaca Relax” i jego atrakcjach.

Więcej o pełnej ofercie GACA Fit HOTEL w zakładce OFERTA.

Zapraszamy do GACA Fit HOTEL!

0


O autorze

tomasz-strzelec

Tomasz Strzelec (Tomasz Strzelec)