Jesteś tutaj:  Do domu  /   Oferty  /   Niezwykłe efekty Coffee SPA.

Niezwykłe efekty Coffee SPA.

Niezwykłe efekty Coffee SPA.

Komentarze są wyłączonePaździernik 29, 2015  ·  w Oferty

W procesie „Mądrego Odchudzania” i redukcji tkanki tłuszczowej niezwykłe efekty przynosi zabieg przy użyciu stężonej ilości kofeiny – rytuał Coffee SPA. Ten prawie dwugodzinny zabieg polecany jest osobom z poważnym nadmiarem tkanki tłuszczowej oraz bardzo widocznym cellulitem. Wykonywany jest manualnie przy użyciu specjlistycznych kosmetyków marki Norel stosowanych w GACA Fit HOTEL.

 Coffe Spa to zabieg na całe ciało (poza twarzą) przeznaczony dla osób, którym zależy na widocznym wyszczupleniu ciała, zredukowaniu objawów cellulitu oraz opóźnieniu procesów starzenia skóry. Dzięki wysokiemu stężeniu kofeiny w używanych kosmetykach po wykonaniu zabiegu uzyskujemy zmniejszenie objętości ADIPOCYTÓW czyli komórek tłuszczowych. Hamowaniu ulega także proces lipogenezy czyli powstawania nowych komórek tłuszczowych.

Podczas całego zabiegu bardzo mocno pobudzony zostaje metabolizm, co zbawiennie wpływa na proces lipolizy, czyli rozpadu trójglicerydów w tkance. Silne działanie antyrodnikowe chroni przy tym komórki przed starzeniem. W efekcie skóra staje się gładka, jędrna i napięta.

Zabieg Coffee SPA składa się z trzech etapów:

Pierwszy zaczyna się peelingiem całego ciała z użyciem kosmetyku „Peeling do ciała kawowy” (zmikronizowane nasiona kawy, pumeks, kawa Arabica). Po intensywnym enegicznym zabiegu zrogowaciały naskórek oraz pozostałości kosmetyku usuwane są pod prysznicem. Do mycia nie używa się środków myjących, aby nie zniwelować działania substancji aktywnych.

Etap drugi to delikatne wmasowanie „maski kawowej do ciała” (ekstraktu z kawy Arabica). Osoba korzystajaca z zabiegu owijana jest nastepnie folią do zabiegów na ciało i w zależności od preferencji przechodzi do sauny na 15-20 minut lub zostaje na stole do masażu ogrzewanym kocem termicznym. Przy skórach naczyniowych nie stosuje się intensynego ocieplania ciała. Po tej części rytuału i intensywnym wchłonięciu kosmetyku z maski korzystamy z prysznicu bez środków myjących.

masaz-rytual- (22)

Przed nami etap ostatni czyli masaż całego ciała ze szczególnym uwzględnieniem zastoin limfatycznych oraz miejsc z widocznym cellulitem. Do masażu używamy „Kremu kawowego do masażu ciała”(ekstrakt z kawy Arabica z witaminą E).

Zabieg ten to także niezapomniane doznanie aromaterapeutyczne ze względu na towarzyszacy mu wspaniały zapach kawy. Cały rytuał wykonywany jest również w komfortowych warunkach – po każdym prysznicu dostajemy bowiem nowy zestaw bielizny jednorazowej oraz ręcznik. Osoby korzystające z zabiegu mają do dyspozcji szlafrok w celu przejścia do saun i kabin prysznicowych.

Dwugodzinny rytuał  Coffee SPA jest także świetną formą relaksu, likwiduje napięcia, przyśpiesza regenerację organizmu i poprawia wygląd skóry.  Nasączeni wyciągiem z kofeiny podczas zabiegu 

1