Jesteś tutaj:  Do domu  /   Oferty  /   Masaż Norel – doskonałe wsparcie w odchudzaniu

Masaż Norel – doskonałe wsparcie w odchudzaniu

Masaż Norel – doskonałe wsparcie w odchudzaniu

Komentarze są wyłączoneGrudzień 15, 2015  ·  w Oferty

Profesjonalny masaż nie tylko poprawia wygląd skóry, ale także skutecznie ujędrnia ciało i wspomaga redukcję tkanki tłuszczowej. Gorąco polecamy go zatem osobom, które realizują proces odchudzania.

Intensywny, wyszczuplająco-ujędrniający masaż Norel korzystnie wpływa na wygląd wszystkich newralgicznych partii ciała. Pomaga rozbić tkankę tłuszczową na brzuchu i biodrach, poprawia wygląd ud i pośladków oraz zwiększa sprężystość skóry ramion.Masaż działa także rewitalizująco. Pobudza mikrokrążenie, więc skóra staje się bardziej dotleniona i lepiej odżywiona. Po serii zabiegów uzyskujemy również efekt redukcji tzw. „skórki pomarańczowej”.

Masaż wykonywany jest w całości ręcznie z użyciem profesjonalnych kosmetyków marki Norel. W pierwszej fazie stosujemy odpowiednio dobrany olejek. W momencie, kiedy skóra się rozgrzeje, nakładamy krem i wykonujemy masaż ujędrniający do momentu całkowitego wchłonięcia kosmetyku.

Do korzystania z wyszczuplająco-ujędrniających masaży Norel zachęcamy zwłaszcza w czasie procesu odchudzania, również przy dużych spadkach wagi. Korzystne działanie tego zabiegu docenią również panie, które urodziły dziecko. Mogą z niego korzystać od drugiego miesiąca po porodzie.

0