Jesteś tutaj:  Do domu  /   Oferty  /   Marzec pełen energii. Wczasy odchudzające w GACA Fit HOTEL!

Marzec pełen energii. Wczasy odchudzające w GACA Fit HOTEL!

Marzec pełen energii. Wczasy odchudzające w GACA Fit HOTEL!

Komentarze są wyłączoneLuty 20, 2018  ·  w Oferty

Przesilenie wiosenne, spadek energii, gorsze samopoczucie – często tak właśnie kojarzy się nam marzec. Mamy na to radę! Zapraszamy już 4 marca na wyjątkowe wczasy odchudzające do GACA Fit HOTEL. To opcja dla wszystkich, którzy chcą zredukować zbędne kilogramy, nabrać energii, zmotywować się do działania i wspaniale zregenerować się w komfortowych warunkach. Polecamy!>>Zapisy na marcowe wczasy odchudzające trwają! Dowiedz się więcej.<<

2

Autorski fit-hotel Konrada Gacy to najlepsze miejsce, by przygotować się na nadchodzącą wiosnę. To właśnie tam zaradzisz przesileniu wiosennemu, odzyskasz siły i nabierzesz wyjątkowej energii do działania. Najbliższe wczasy zaczynają się już 4 marca!

3

Uczestnicząc we wczasach, zaczniesz realizować indywidualnie dobraną dietę, przekazaną przez terapeutę GACA SYSTEM i poznasz zasady przełomowej metody stworzonej przez Konrada Gacę. Weźmiesz także udział w warsztatach z terapeutą GACA SYSTEM i w wielu aktywnych zajęciach, m.in. w warsztatach tanecznych prowadzonych przez Iwonę Pavlović, słynną tancerkę, jurorkę „Tańca z Gwiazdami” i ambasadorkę GACA SYSTEM.

4

Do tej pory z naszej inspirującej oferty skorzystało już ponad 1000 osób. Rekordziści zredukowali w czasie 8 dni turnusu nawet 8 kg, 9 cm w talii, 9 cm w biodrach i 6 cm w udzie!

5

Co zyskasz dzięki wczasom odchudzającym?

– mocną redukcję kilogramów i obwodów dzięki indywidualnie dobranej diecie i aktywności fizycznej,

– wiedzę, jak odżywiać się i ćwiczyć, żeby nie popełniać podstawowych błędów,

– poznasz tajniki programu Konrada Gacy,

– zyskasz nowych znajomych i przyjaciół, bo wspólny cel łączy!

6

W programie pobytu są także:

– warsztaty motywacyjne z psychologiem i terapeutą GACA SYSTEM,

– warsztaty kulinarne i kosmetyczne,

– bardzo przydatne warsztaty automasażu ciała,

– „Taniec w rytmie fit”, który poprowadzi pełna energii Iwona Pavlović – tancerka i ambasadorka GACA SYSTEM!

7

To nie wszystko! Pobyt w GACA Fit HOTEL to także relaks w komfortowych warunkach, w pięknym otoczeniu Kazimierza Dolnego! Do dyspozycji gości oddajemy bez dodatkowych opłat strefę Wellness: jacuzzi, dwie sauny oraz strefę wypoczynku. Zachęcamy również do skorzystania z bogatej oferty gabinetów odnowy biologicznej i masaży ze specjalnym 10-procentowym rabatem!

8

Co nas wyróżnia pośród innych wczasów odchudzających?

Oprócz widocznych efektów, które uzyskasz, oraz zdobycia edukacji, która będzie ważnym elementem na przyszłość, nie zostawimy Cię samego z uzyskanymi wynikami! Jako jedyni w Polsce zaproponujemy Ci możliwość kontynuowania odchudzania w swoim miejscu zamieszkania.

9

Jeśli tylko zechcesz, to będziesz mógł kontynuować odchudzanie! Będziesz mógł to zrobić albo w naszych stacjonarnych ośrodkach lub dzięki naszej innowacyjnej platformie odchudzającej online poprzez system wideokonsultacji. Ten wybór należy do Ciebie i dokonasz go dopiero na samym końcu turnusu, oceniając korzyści, jakie uzyskałeś.

10

Rezerwacji marcowych wczasów odchudzających możesz dokonać na stronie:

>>www.rezerwacje.gacafithotel.pl/turnusy<<

11

Chcesz dowiedzieć się więcej? Zajrzyj na www.gacafithotel.pl lub zadzwoń do GACA Fit HOTEL: 22 349 22 88 wew. 2.

0