Jesteś tutaj:  Do domu  /   Oferty  /   MAJÓWKA W GACA Fit HOTEL – DŁUGI WEEKEND PEŁEN ATRAKCJI!

MAJÓWKA W GACA Fit HOTEL – DŁUGI WEEKEND PEŁEN ATRAKCJI!

MAJÓWKA W GACA Fit HOTEL – DŁUGI WEEKEND PEŁEN ATRAKCJI!

Komentarze są wyłączoneLuty 26, 2016  ·  w Oferty

Wycieczka po Kazimierzu, ognisko z muzyką, zabawy dla dzieci, a w wolnym czasie możliwość korzystania z profesjonalnych zabiegów w naszej strefie SPA & Wellness – to z pewnością przepis na udaną majówkę! Zapraszamy więc Państwa serdecznie do spędzenia długiego weekendu w GACA Fit HOTEL.

Przełom kwietnia i maja to doskonały moment na wypoczynek. Z myślą o tych, którzy chcą ten czas spędzić w niebanalny sposób, przygotowaliśmy specjalną, majówkową ofertę.

Długi weekend w naszym hotelu rozpocznie się w piątek, 29 kwietnia i potrwa do wtorku, 3 maja. W czasie tych pięciu dni zapewnimy Państwu wiele atrakcji. W programie pobytu jest m.in. zwiedzanie Kazimierza Dolnegoognisko z muzyką na żywo oraz zajęcia sportowe z trenerem. Nasi dorośli goście będą mieli także czas na relaks i na korzystanie z naszych usług kosmetycznych, bo dla ich pociech zorganizujemy szereg zabaw na świeżym powietrzu.

IMG_8700

Podczas majówki będziecie Państwo mogli również korzystać bezpłatnie z naszej strefy strefy SPA – z  jacuzzi, sauny suchej i wilgotnej oraz ze strefy wypoczynku. Nasz profesjonalnie przygotowany zespół (kosmetolodzy i masażyści) będzie Państwu służył indywidualną pomocą w doborze najodpowiedniejszych zabiegów. W czasie tego pobytu będziecie Państwo mogli korzystać z nich z 10-procentową zniżką.

IMG_8720

W GACA Fit HOTEL czeka na Państwa zdrowa, wiosenna kuchnia fit– bez cukru, soli oraz smażonych potraw, pełna smaków i dobrana tak, by nie przybyło Państwu kilogramów. Osoby realizujące proces redukcji wagi w czasie pobytu będą oczywiście otrzymywały posiłki przygotowane zgodnie z ich indywidualną dietą. 

Omlet z serkiem truskawkowo-miętowym (5)

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty.

plakat_majowka_2016_600x840-page-001

0