Kuchnia Fit

potrawy- (14)
Gości hotelu obsługuje nasza restauracja serwująca dania Kuchni Fit Konrada Gacy, przygotowywane ze świeżych, naturalnych produktów, z akcentami kuchni sezonowej. Kuchnia fit to pyszne, zdrowe i doskonale zbilansowane potrawy, bogate w wartości odżywcze.  To kuchnia bez soli i cukru. Nie spotkacie w niej Państwo potraw smażonych, ale wyłącznie gotowane, parowane, pieczone i duszone.
 

Kreolskie racuchy kukurydziane z krewetkami i warzywami (2)

Nasze menu to także potrawy, bez żadnych konserwantów i ulepszaczy. Do dań, których możecie Państwo spróbować w GACA FIT HOTEL, używamy tylko nieprzetworzonych składników, a ich harmonię i smak uzyskujemy dzięki odpowiedniej kompozycji ziół i przypraw.
Nasza kuchnia to propozycja dla osób, które dbają o linię, ale nie wyobrażają sobie życia bez smacznego urozmaiconego jedzenia.

1
3

„KUCHNIA FIT” KONRADA GACY


Inspiracją dla dań serwowanych w karcie menu GACA FIT HOTEL są przepisy z bestsellerowych książek Konrada Gacy „Kuchnia Fit” i „Kuchnia Fit 2. Wspólne gotowanie” – pełnych propozycji na lekkie, zdrowe posiłki na cały dzień i każdą porę roku. W bestsellerach kulinarnych Konrada Gacy nie mogło zabraknąć także potężnej porcji pozytywnych emocji. To historie osób, które zdecydowały się mu zaufać i zmieniły swoje życie na lepsze.

Bo bycie fit to nie tylko wygląd i zdrowie fizyczne, ale przede wszystkim samopoczucie i wewnętrzna równowaga!

kuchnia fit bestseller2

fit2