Jesteś tutaj:  Do domu  /   Oferty  /   Kształtowanie ciała z pomocą Eximii

Kształtowanie ciała z pomocą Eximii

Kształtowanie ciała z pomocą Eximii

Komentarze są wyłączoneListopad 24, 2015  ·  w Oferty

Profesjonalne zabiegi kosmetyczne pomagają w pełni cieszyć się wizualnymi efektami odchudzania. Doskonałe rezultaty daje zwłaszcza połączenie odpowiednich preparatów z nowoczesnymi metodami stymulacji skóry i tkanek podskórnych. W naszym SPA tego rodzaju zabiegi wykonujemy przy pomocy innowacyjnego aparatu Eximia. Efekty są widoczne już po pierwszym zastosowaniu!

Osobom, które chcą zminimalizować objawy cellulitu i zredukować nadmiar tkanki tłuszczowej, szczególnie polecamy zabieg kształtujący sylwetkę. Wykonujemy go właśnie przy użyciu Eximii, po uprzednim zaaplikowaniu na ciało antycellulitowej ampułki.
Jej aktywne składniki (wyciąg z kakaowca, kofeina) wnikają w skórę dzięki ultrapolacji kawitacyjnej, czyli wskutek oddziaływania ultradźwięków i prądu trójkątnego, emitowanego przez specjalną głowicę Eximii. Proces ten jest całkowicie bezpieczny, a przy tym skuteczny. Po pierwsze ogranicza lipogenezę, czyli syntezę tłuszczu zachodzącą wewnątrz komórek, a po drugie detoksykuje i przyspiesza spalanie istniejącej już tkanki tłuszczowej.

Drugim etapem zabiegu jest endolift, czyli czterofazowy, próżniowy masaż, wykonywany również za pomocą Eximii. Dzięki niemu znacząco poprawia się ukrwienie tkanek i mikrokrążenie, a także funkcjonowanie układu limfatycznego. W rezultacie zmniejszają się obrzęki wodne.

Dzięki Eximii usuwamy więc z tkanek zbędne produkty przemiany materii, a także stwardnienia i zwłóknienia. Redukujemy również ilość tkanki tłuszczowej oraz cellulit.  Finalnym efektem zabiegu kształtującego sylwetkę jest zatem wysmuklenie i wygładzenie ciała. Dla osób, które realizują proces odchudzania, stanowi to doskonałe wsparcie na drodze do uzyskania wymarzonego wyglądu.

Każdego, kto chce się o tym przekonać, serdecznie zapraszamy do naszego gabinetu kosmetycznego w GACA Fit HOTEL!

0